انتقاد نماینده رشت از تاخیر در انتشار گزارش حادثه کلینیک سینامهر

تهران-ایرنا- نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از تاخیر دستگاه‌های نظارتی در بررسی حادثه کلینیک سینامهر انتقاد کرد و گفت: چرا باید گزارش این حادثه به رغم کشته شدن ۱۹ نفر بعد از ۴۷۰ روز در مجلس ارائه شود.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار پارلمانی ایرنا، «جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی» در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی در مورد گزارش حادثه کلینیک سینامهر که امروز در مجلس قرائت شد، گفت: این گزارش خوبی بود، اما ۴۷۰ روز از زمان بروز این حادثه که در آن ۱۹ نفر کشته شدند، گذشته است. آیا  امروز  باید به این گزارش پرداخته شود؟

سخنگوی کمیسیون‌آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: براساس آیین‌نامه داخلی مجلس، هیات رئیسه می‌تواند تشخیص دهد که کدام یک از گزارش‌ها باید با سرعت بیشتری در مجلس ارائه شود. اگر شیوه نظارت‌ها به این صورت باشد، به طوری که گزارش بعد از یک سال و اندی ارائه شود در طول یک دوره از مجلس تنها دو گزارش از نظارت‌ها بر این گونه حوادث ارائه می‌شود.

وی یادآورشد: انتظار می‌رود موضوعاتی که دارای حساسیت بیشتری هستند همچون  حادثه آتش سوزی کلینیک سینامهر با سرعت بیشتری بررسی و گزارش آن به مجلس ارائه شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha