هنیه آزادی اسرای فلسطینی را به النخاله تبریک گفت

تهران - ایرنا - رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تلفنی با زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی گفتگو کرد و آزادی اسرای فلسطینی از زندان رژیم صهیونیستی را به او تبریک گفت .

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فلسطین ،اسماعیل هنیه در این گفتگوی تلفنی فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان جلبوع از طریق تونل را تبریک گفت و تاکید کرد آنچه این اسرای قهرمان انجام دادند، صفحه تازه‌ای از پیروزی‌های ملت فلسطین در نبرد عزم و اراده با رژیم غاصب اشغالگر را گشود.

هنیه ابراز اطمینان کرد که پیروزی‌های ملت فلسطین بر دشمن جنایتکار صهیونیستی تا آزادی کامل این سرزمین و اسرای فلسطینی ادامه خواهد داشت.

وی بر ضرورت حمایت از این ۶ اسیر قهرمان و پناه دادن به آن‌ها برای ادامه مسیر مبارک مقاومت تاکید کرد.

رئیس دفتر سیاسی حماس همچنین بر پایبندی جنبش متبوعش به ادامه تلاش برای آزادی اسرا از زندان‌های رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

از سوی دیگر، زیاد النخاله نیز ضمن تشکر از هنیه، از پایداری مقاومت و دستاوردهای آن در غزه، کرانه باختری و سراسر سرزمین فلسطین تمجید کرد.

النخاله بر ضرورت وحدت جریان‌های مقاومت و ادامه مبارزه علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی تاکید کرد و گفت پیروزی اسرا، پیروزی همه ملت فلسطین است.

منابع خبری روز دوشنبه به طور گسترده از فرار شش نفر از مبارزان اسیر فلسطینی از زندان فوق امنیتی جلبوع در شهر جنین در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند، خبری که به خبر اول منطقه و حتی جهان تبدیل شد.

شبکه عبری زبان "کان" اعلام کرد که در پی فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان جلبوع از طریق تونل، تمامی مسئولان این زندان برای تحقیق و بازجویی احضار شدند.

به رغم گذشت ۲ روز از فرار این ۶ اسیر، رژیم صهیونیستی هنوز سرنخی از آن‌ها بدست نیاورده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha