موزه سراسرنمای شهید سلیمانی یک سند تاریخی است

تهران-ایرنا-سخنگوی کتائب حزب‌الله عراق با با بیان این که موزه سراسرنمای سپهبد شهید سلیمانی یک سند تاریخی است، گفت: فرهنگ‌سازی، مطلع کردن و نشان دادن مظلومیت ملت‌ها در مقابل مستکبرین از دیگر رسالت‌های ملل جهان است.

به گزارش روز سه شنیه ایرنا از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۹، همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در آستانه سالگرد پیروزی حزب‌الله لبنان بر رژیم غاصب صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه، موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی، با هدف حفظ و نشر آثار شهدای مقاومت و با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مجموعه موزه انقلاب اسلامی و و دفاع مقدس افتتاح شد.

محمد محی، سخنگوی کتائب حزب‌الله درباره تاثیر موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی بر ادامه راه مقاومت گفت: برپایی موزه‌هایی نظیر موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی در این سطح و با این وسعت توانسته، همه عملیات‌های محور مقاومت جهان اسلام که در کشورهای اسلامی دنیا به مقابله با استکبار چهانی پرداختند، را به طور کامل پوشش بدهد.

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک بین‌الملل الهدف عراق افزود: معرفی و مستند سازی مقاومت و فداکاری‌های همه ملت‌ها در مقابل جرائم بی‌شماری دولت‌های استکباری رسالت همه ملت‌های جهان است.  

محی با تاکید بر مستندسازی اقدامات رزمندگان اسلام در مقابله با استکبار تصریح کرد: علاوه بر مستندسازی مقاومت و فداکاری ملت‌ها در برابر استکبار،  فرهنگ‌سازی، مطلع کردن و نشان دادن مظلومیت ملت‌ها در مقابل مستکبرین از دیگر رسالت‌های ملل جهان است که در موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی این رسالت اجرایی شده است. 

 وی خاطرنشان کرد: در موزه سراسرنمای شهید سلیمانی حمایت پدرانه جمهوری اسلامی از کل مستضعفین دنیا را پیدا و مشاهده کردم.

سخنگوی کتائب حزب‌الله عراق یادآور شد: گردآوری این حجم بالایی از عکس و مستندات در این موزه سراسرنمای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، یک سند تاریخی مهم و شایسته است تا در کشورهایی که سرود آزادی و کرامت سر می‌دهند، تکرار شود. در حقیقت خون‌هایی که تقدیم راه مقاومت شده، تعبیری برای راه آزادی و کرامت است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha