یک شرکت تعاونی در مازندران  افتتاح شد

ساری- ایرنا - همزمان با هفته تعاون، شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه در شهرستان آمل به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در آیین بهره برداری از شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز گفت:این واحد تولیدی در بخش تعاون با تولید سالانه ۱۲۰ هزار عدد کنتور هوشمند برای مدیریت مصرف آب و هوشمندسازی و بهینه سازی مصرف آب با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان به مرحله افتتاح و بهره برداری رسیده است.

حسن خیریانپور افزود: بخش مهمی از اقتصاد کشور ما  تعاونی ها هستند که با ورود تعاونی ها به بخش های مهم واحد های تولیدی و صنعتی ، اقتصاد کشور به مراتب رونق می یابد.

وی با تاکید بر اهمیت گسترش تولید در قالب تعاونی ها ، ادامه داد:در اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی نگاه ویژه ای به بخش تعاون شده است و این مقوله در استان مازندران  به صورت ویژه دنبال می شود . 

معاون استانداری مازندران گفت: در راستای تحقق این امر سال گذشته بالغ بر ۱۳۷ میلیارد تومان تسهیلات به بخش تعاون استان تعلق گرفت که امید است در جهت رونق تولید و اشتغال بیشتر اثر گذار باشد.

وی افزود: در حال حاضر ۱۴ هزار تعاونی در سطح استان وجود دارد که از این تعداد ۷ هزار و ۷۴۹ تعاونی با اشتغال ۱۷ هزار نفر فعال هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha