مرسولات پستی آذربایجان‌غربی ۳۸ درصد افزایش یافت

ارومیه- ایرنا- مدیرکل پست آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای امسال ۵۲۸ هزار مرسوله از سوی اداره کل پست استان مبادله شده است که این میزان رشد حدود ۳۸ درصدی ترافیک مرسولات پستی را نشان می‌دهد.

مجید فرخی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: از کل مرسولات مبادله شده در سطح استان ۱۴۵ هزار و ۷۲۰ مرسوله از طریق دفاتر پیشخوان جذب و ارسال شده است.

وی افزود: پاندمی کرونا اثر خود را بر افزایش خرید و فروش آنلاین گذاشته است و به همین علت در آمد پست در استان در پنج ماه اخیر  ۴۴ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل پست آذربایجان‌غربی بیان کرد: تغییر سبک زندگی مردم به واسطه همه گیری ویروس کرونا منجر شده مرسوله مبادله شده در استان افزایش یافته است.

فرخی ادامه داد: الگوی خرید مردم بعد از شیوع بیماری کرونا تغییر کرده و مردم طی این مدت تلاش کرده اند تا نیازمندی‌های خود را با استفاده از بستر خرید اینترنتی تامین کنند.

به گزارش ایرنا، زیرساخت‌های ارتباطی و اینترنتی ارایه شده به روستاها و مناطق محروم استان از جمله خدمات ارزنده و دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت توسعه دولت الکترونیک و ایجاد تسهیلات ارتباطی برای مردم مناطق محروم است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha