سرمربی: تیم والیبال آذرباتری به دنبال معرفی ستاره های جوان است

ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه با اشاره به اینکه این باشگاه در مرحله اول دنبال معرفی ستاره های جوان است، گفت: البته در هدف‌گذاری سه ساله به دنبال رسیدن به سکو با جوانان مستعد والیبال آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه هستیم.

فرهاد نفرزاده روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرینات تیم از ۲ هفته گذشته آغاز شده و با رعایت تمام شیوه‌نامه‌ها و ضوابط بهداشتی کرونا در حال تمرین هستیم و بازیکنان نیز روز به روز به شرایط ایده‌آل و مسابقه نزدیک می‌شوند.

وی اضافه کرد: یکی از مشکلات بازیکنان، تعطیلی سالن‌ها و اماکن ورزشی و به همین دلیل دور بودن آنها از تمرینات بعد از پایان لیگ برتر فصل گذشته بود، با این حال بعد از ۲ هفته به شرایط قابل قبولی رسیده و تا مهرماه به شرایط تیمی و مسابقه خواهندرسید.

سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه در خصوص دیدارهای دوستانه پیش فصل نیز بیان کرد: بنا داریم تا قبل از ۲۸ مهرماه، زمان آغاز لیگ برتر در یک یا ۲ تورنمنت چهار جانبه شرکت کرده و دیدارهای دوستانه‌ای نیز با تیم‌های لیگ برتری از جمله تیم شهرداری ارومیه داشته باشیم تا هماهنگی بین بازیکنان به شرایط مطلوب‌تری برسد.

نفرزاده اظهار کرد: هم اکنون ۱۹ بازیکن جوان از ارومیه و شهرهای مختلف آذربایجان‌غربی به‌همراه پنج بازیکن غیربومی و با تجربه در تیم حضور دارند و یکی از اهداف ما معرفی ستاره‌های جدید به آینده والیبال و در هدف دوم کسب نتایج بهتر نسبت به فصل گذشته و خوشحالی هواداران ارومیه‌ای است.

آذرباتری به‌همراه شهرداری ارومیه، ۲ نماینده آذربایجان‌غربی در لیگ برتر والیبال است و این تیم با حمایت بخش خصوصی دومین سال حضور در لیگ برتر را سپری می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha