پزشک استقلال: مشکل جلالی حاد نیست

تهران- ایرنا- پزشک تیم فوتبال استقلال گفت: ابوالفضل جلالی مشکل حادی برای شرکت در بازی مقابل الهلال نداشت، اما برای اطمینان خاطر از حضور صددرصدی وی از ابتدای فصل در کنار تیم، ترجیح داده شد تا روند درمانی وی در تهران ادامه یابد.

به گزارش ایرنا، «محمد آبادی» امروز (دوشنبه) در گفت‌وگویی درباره آسیب‌دیدگی ابوالفضل جلالی بازیکن تازه‌ وارد باشگاه استقلال اظهار داشت: جلالی مشکل حادی برای شرکت در بازی مقابل الهلال نداشت، با این حال برای اطمینان خاطر از اینکه این بازیکن از ابتدای فصل صد درصد در اختیار تیم باشد، ترجیح داده شد تا روند درمانی وی در تهران ادامه یابد و این بازیکن تیم را در امارات همراهی نکند.

وی تاکید کرد: اگر این بازیکن مشکلش حاد بود، اصلا در لیست آسیایی قرار نمی‌گرفت.

جلالی یکی از خریدهای تابستانی استقلال است که پس از کش و قوس های فراوان و مذاکرات طولانی با باشگاه سایپا، به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شد. بازیکنی که پس از جدایی محمد نادری و هروویه میلیچ، امید زیادی می رود تا با پر کردن جای خالی این دو بازیکن، در سمت چپ خط دفاعی عصای دست مجیدی باشد.

پس از آغاز تمرینات استقلال مشخص شد که این بازیکن از قبل دچار مصدومیت شده و قادر به همراهی آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا نیست. 

ابوالفضل جلالی روز گذشته و پس از عزیمت کاروان استقلال به دبی، تحت عمل جراحی قرار گرفت و می تواند رفته رفته به تمرینات تیمش اضافه شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha