زمان ثبت‌نام وام ودیعه مسکن تا پایان آذرماه تمدید شد

تهران - ایرنا- زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن برای متقاضیان این وام تا پایان آذرماه امسال تمدید شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا (کرونومی)، در چهل و نهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا که به ریاست «محسن رضایی» معاون اقتصادی رییس جمهوری برگزار شد، پیشنهاد وزارت مسکن و شهرسازی برای تمدید زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن به تصویب رسید.

بر این اساس متقاضیان دریافت این وام تا پایان آذرماه مهلت دارند، برای دریافت این وام در سامانه جامع اقدام ملی مسکن (https://tem.mrud.ir/) ثبت نام کنند.

پیش از این زمان مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور ماه امسال بود.

براساس این گزارش،‌ همه مستاجرانی که سررسید قرارداد اجاره آنان تا پایان آذرماه ۱۴۰۰ است می‌توانند برای دریافت این وام ثبت نام کنند.

تا امروز بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ خانوار اجاره‌نشین موفق به دریافت این وام شده و در مجموع حدود ۱۰۰ میلیارد تومان دریافت کرده‌اند. پیش از این، تنها مستاجرانی که سررسید اجاره‌های‌شان تا پایان شهریور بود، می‌توانستند برای این وام ثبت نام کنند.

دیروز (یکشنبه) «پروانه اصلانی» مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از تمدید مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور ماه خبر داده و گفته بود: بر اساس مجوزهای ستاد ملی کرونا در خرداد ماه امسال مقرر شد که ثبت نام تا پایان شهریور سال جاری انجام شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha