ناظم‌الشریعه: کیفیت و قدرت فوتسال ایران را به دنیا نشان می‌دهیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال در گفت‌وگو با سایت فیفا، گفت: در جام‌جهانی لیتوانی به تمام دنیا کیفیت و قدرت فوتسال ایران را نشان می‌دهیم. 

به گزارش ایرنا، سایت رسمی فیفا با «سید محمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تم ملی فوتسال در خصوص جام جهانی لیتوانی به گفت‌وگو پرداخت. ناظم‌الشریعه در این مورد به سایت رسمی فیفا گفت: جام‌جهانی تورنمنت بسیار مهمی است. در گذشته نشان داده‌ایم که تیم خوبی هستیم که باید مورد توجه قرار گیرد. در لیتوانی به تمام دنیا کیفیت و قدرت فوتسال ایران را نشان می‌دهیم. 

وی افزود: تیم قدرتمندی هستیم و یک بازی تیمی موثر انجام می‌دهیم. دو عامل کلیدی برای موفقیت ما وجود دارد. ما سعی می‌کنیم فوتسال هجومی بازی کنیم و تا جایی که می‌توانیم گل بزنیم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال تصریح کرد: با تیم‌های دیگر متفاوت هستیم زیرا همه ما یک سبک و تاکتیک داریم. هر کشوری نقاط قوت خود مانند توانایی‌های فنی بازیکنان، تاکتیک‌ها و آمادگی جسمانی خود را دارد. سعی می‌کنیم همه این ویژگی‌ها را در کنار هم قرار دهیم. 

سایت فیفا در ادامه نوشت: مهارت فوتسال ایرانی‌ها بر اساس استعدادهای آن‌هاست که در خیابان‌ها شکل می‌گیرد. آن‌ها مهارت‌های لازم را در فضای محدود بدست می‌آورند. این مربی ۵۱ ساله با وجود اینکه همیشه حمایت‌های خانواده‌اش را برای ادامه دادن به فوتسال نداشت اما بازهم محصول همین فرهنگ است.

ناظم‌الشریعه در این خصوص اظهار داشت: والدینم مدام به من می‌گفتند که تحصیلاتم چقدر مهم است. در جوانی فهمیدم آینده‌ام در فوتسال است. رویای من مربیگری تیم ملی بود و من آن را محقق کردم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha