تکمیل بیمارستان نیمه‌تمام پیشوا به زودی کلید می‌خورد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در خصوص تعیین‌ تکلیف بیمارستان نیمه تمام پیشوا اعلام کرد: با حل مشکلات بین دستگاه‌های مربوطه و اعتبار پیش‌بینی شده، طی یک تا ۲ماه آینده عملیات اجرایی آن توسط دانشگاه علوم پزشکی آغاز و با قوت ادامه خواهد یافت.

عبدالرضا چراغعلی روز دوشنبه در آئین افتتاح طرح‌های عمرانی و تجلیل از مدیران نمونه شهرستان پیشوا گفت: پیشوا جزو شهرستان‌های کمتر توسعه یافته استان‌ تهران است و همین موضوع تلاش و وقت بیشتری را برای ارائه خدمات می‌طلبد و باید کمک کنیم پروژه‌های ناتمام شهرستان هر چه زودتر تکمیل و به سرانجام‌ برسد.

وی یادآور شد: همچنین استادیوم ۵ هزار نفری پیشوا در آینده‌ای نزدیک افتتاح می‌شود که خبر مسرت‌بخشی برای نسل جوان است.

به گفته چراغعلی، سایه سنگین تحریم‌ها و شرایط سخت کشور در مسائل اقتصادی، خانواده‌ها را بامشکلات همراه کرده است و دولتمردان با شرایط بسیار سختی برای خدمتگزاری به مردم روبرو هستند.

وی افزود: دشمنان نظام تلاش دارند تا با اعمال فشارهای بی‌سابقه، مردم را از آینده نظام ناامید کنند از این رو همه آحاد جامعه به ویژه خبرنگاران کمک‌ کنند تا با انعکاس اخبار امیدآفرین و مسرت‌بخش، روحیه و حال و هوا اجتماعی مردم تغییر کند.

چراغعلی خاطرنشان کرد: انعکاس آنچه مسوولان برای بهبود روند خدمت به مردم‌ انجام می‌دهند، می‌تواند موجب تقویت امید و رضایتمندی شهروندان شود.

کاستی‌های شهرستان پیشوا بار مضاعفی بر ادارات تحمیل می‌کند

فرماندار پیشوا نیز در این مراسم گفت: خدمت در نظام جمهوری اسلامی یک‌ ارزش و افتخار است و نظام اداری ما با ارزش‌های الهی و معنوی آمیخته است.

حسین عباسی افزود: با گذشت یک دهه از شهرستان شدن پیشوا، همچنان این منطقه با کمبودهای زیادی روبرو است و همین موضوع بار مضاعفی بر دوش مدیران و کارمندان ادارات تحمیل می‌کند تا بتوانند خلاها را جبران کند.

وی تصریح کرد: هر چند در طول سالیان شکل‌گیری شهرستان، در عرصه ارائه خدمات با مطلوب مردم و نشاندن لبخند رضایت بر چهره آنان، فاصله داریم ولی با تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر همه کارگزاران و کارمندان باید بهترین خدمات در فضایی سالم و شفاف با حفظ کرامت و منزلت مردم به آنان ارائه شود.

وی گفت: کارمندان به عنوان قشر تاثیرگذار جامعه و بدنه دولت جمهوری اسلامی، شمار کثیری از افراد جامعه را تشکیل می‌دهند و پاسداشت و قدردانی از زحمات این قشر پرتوان جامعه، موجب تقویت روحیه و خدمتگزاری شایسته‌تر آنان به مردم می‌شود.

عباسی افزود: مردم پیشوا از آغازگران نهضت تاریخی سال ۱۳۴۲ هستند و می‌طلبد خدمات خوب و شایسته‌تری به آنان ارائه شود.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

به مناسبت هفته دولت، پنج طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۰۴ میلیارد ریال در پیشوا افتتاح شده و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha