۵ طرح عمرانی و خدماتی در پیشوا افتتاح و کلنگ‌زنی شد

تهران- ایرنا- به مناسبت گرامیداشته هفته دولت و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، پنج طرح عمرانی و خدماتی امروز/دوشنبه/ در شهرستان پیشوا افتتاح و کلنگ زنی شد.

فرماندار پیشوا در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: این پنج طرح با اعتباری بالغ بر ۳۰۴ میلیارد ریال افتتاح و مورده بهره‌برداری قرار گرفت.

حسین عباسی در خصوص طرح‌های افتتاح شده توضیح داد: ۲ طرح گازرسانی شامل ایستگاه تقلیل فشار ۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعبی و پروژه‌ گازرسانی به گلخانه‌های شمال شهرستان پیشوا در قالب پروژه ۷۰ کیلومتری گازرسانی، با اعتبار ۹۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: طرح گازرسانی ۷۰ کیلومتری به گلخانه‌های پیشوا در راستای مصوبه سفر معاون اول رییس جمهوری دولت یازدهم به پیشوا، با هدف گازرسانی به واحدهای گلخانه‌ای و دامی پیشوا در سال ۱۳۹۸ آغاز شد و با بهره‌برداری از پروژه‌های مذکور، تنگناهای گازرسانی به دامداری‌ها و گلخانه‌های فیل‌قلعه برطرف و شبکه تغذیه روستاهای طارند، شوش‌آباد، شعیب‌آباد، قلعه‌سین و معین‌آباد تقویت می‌ شود.

وی همچنین از افتتاح مرکز طب کار در پیشوا خبر داد و افزود: این پروژه خیرساز با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۳۵۰ مترمربع و زیربنای ۱۰۰ مترمربع احداث شد و در این مرکز، معاینات بدو استخدام و سالانه کارگران و کارمندان انجام می‌شود.

عباسی از سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان پیشوا به عنوان دیگر طرح افتتاح شده در پیشوا یاد کرد و افزود: این سالن خیرساز به ظرفیت ۱۸۵ نفر و مساحت ۲۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال احداث و افتتاح شد.

فرماندار پیشوا همچنین از آغاز عملیات احداث ساختمان جدید فرمانداری این شهرستان خبر داد.

وی گفت: ساختمان جدید فرمانداری پیشوا در زمینی به مساحت چهارهزار و ۷۸۸ مترمربع و از محل سرانه‌های تفکیکی شهرداری پیشوا تامین شده و اعتبار اولیه برای احداث آن ۱۸۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

همچنین در این مراسم از سه تن از خیرین سلامت شهرستان پیشوا محمدعلی طرزی، مصیب طرزی و زهرا عادلی در کمک به توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان شهرستان پیشوا قدردانی شد.

علاوه بر این، در حاشیه مراسم افتتاح این طرح‌ها از علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی پیشوا، امیر امینی رئیس شبکه بهداشت و درمان، سیدجلال محمدی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، فرزاد میررضایی رئیس اداره ثبت اسناد و املاک و علی عابدی رئیس جهاد کشاورزی به‌عنوان پنج مدیر برتر شهرستان پیشوا تقدیر شد.

همچنین در این مراسم معصومه آشفته کارمند اداره ثبت اسناد و املاک، مرجان رحیمی جعفری کارمند اداره بهزیستی، ناصر نوروزی کارمند اداره مخابرات، احمد عسگری کارمند شهرداری، امیر محمدی کارمند منطقه برق، محمدرضا گودرزی کارمند دانشگاه آزاد، فهیمه میرزاخانی کارمند شبکه بهداشت‌و درمان و محمود خمودی قاضیانی کارمند اداره صمت به عنوان کارمندان نمونه این ادارات معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین از فاطمه میرزائی، بهروز قارونی، هادی انارکی و سجاد متقی به عنوان کارمندان نمونه فرمانداری، حسین خانی کارمند نمونه بخشداری مرکزی و فاطمه تاجیک کارمند نمونه بخشداری جلیل‌آباد تقدیر شد.

پیشوا با بیش از۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha