داورزنی: هنوز درباره خداحافظی معروف تصمیم نگرفته‌ایم

تهران- ایرنا- تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون والیبال گفت: هنوز درباره تصمیم سعید معروف برای خداحافظی از تیم ملی تصمیم رسمی نگرفته‌ایم.

به گزارش ایرنا، محمد رضا داورزنی در حاشیه تمرین تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: تیم ملی پوست‌اندازی کرده است. این تصمیم قبل از المپیک گرفته شده است. قرار شد ترکیبی از باتجربه‌ها و جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا کند. پیش‌بینی کردیم این تیم التیام‌بخش دل مردم باشد و با قدرت در آسیا حاضر شویم. 

وی ادامه داد: از تیم المپیکی هفت نفر را حذف کردیم. ژاپن هم ۲ بازیکن را حذف کرده است. تیم ملی باانگیزه خوب کار می‌کند و کادر ایرانی همراه تیم است و امیدوارم دل مردم را شاد کنیم. 

رئیس فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون به المپیک بعدی نگاه جدی دارد و باید به جوانان فرصت دهیم. فدراسیون هنوز تصمیم نگرفته چه ترکیبی به لیگ ملت‌های سال آینده اعزام کند اما قطعا پوست‌اندازی خواهیم کرد تا به آمادگی برسیم.

وی افزود: در رده سنی جوانان و نوجوانان با کادر ایرانی کار می‌کنیم. نوجوانان ایران هم فقط به قهرمان مسابقات جهانی باختند و قطعا نسل جدیدی را در آینده والیبال خواهیم داشت. 

رییس فدراسیون والیبال ادامه داد: اعتمادی که به مربیان خارجی کردیم قطعا به بهروز عطایی هم خواهیم کرد. درباره آینده هم کمیته فنی تصمیم‌گیری می‌کند. 

داورزنی گفت: ولادیمیر آلکنو اعتبار خاصی داشت و نمی‌خواست با باخت اعتبارش زیر سوال برود. از المپیک عبرت گرفتیم تا در سه سال آینده برای المپیک بعدی آماده باشیم. امیدوارم در آینده نتایج المپیک جبران شود. 

وی در مورد خداحافظی سعید معروف گفت: معروف یکی از چهره‌های ماندگار کشور ایران و یکی از پاسورهای موفق ۱۰ سال گذشته است. شرایط اگر برای معروف مناسب باشد می‌تواند در المپیک حضور پیدا کند. او دوست داشت با نتیجه بهتر در المپیک، کارش را پایان دهد. تیم ملی جایی است که باید بازیکن خودش را فدا کند. سعید زحمت زیادی کشید و یکی از عوامل موفقیت ما بوده است و چه بازیکن باشد و چه مربی چهره اثرگذار است.

رییس فدراسیون والیبال در پایان اذعان داشت: هنوز هیچ تصمیم رسمی برای خداحافظی او اتفاق نیفتاده است. هروقت از سعید درخواست شود بعید می‌دانم حرف دیگری را بزند چرا که روحیه‌ای دارد که برای مردم کشورش بازی کند. معروف در حوزه باشگاهی و ملی می‌تواند مربیگری کند و به نظرم باید برای خداحافظی صحبت و جلسه داشته باشیم. اجازه دهید فدراسیون تصمیم رسمی را نگوید. فکر خوبی است که برای بازیکنان بازی خداحافظی بگذاریم و باید برای آنها بازی  برگزار کرده تا از آنها قدردانی کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha