پرونده تخلف ۸ میلیارد ریالی برای یک کشتارگاه طیور در هرمزگان تشکیل شد

بندرعباس- ایرنا- معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: پرونده تخلف هشت میلیارد و ۱۳۴ میلیون ریالی برای یک واحد کشتارگاه طیور در اسبتان به علت ثبت نکردن اقدام‌های این مرکز در سامانه جامع تجارت و سامانه پست زمینه عرضه خارج از شبکه مرغ در بازار، تشکیل شد.

عبدالرضا پیروی منش روز دوشنبه با اعلام این خبر به رسانه ها افزود: پرونده تخلف این واحد کشتارگاه طیور جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان هرمزگان ارسال شد.
وی بیان داشت: با توجه به الزام ثبت نام همه واحدهای صنفی عرضه کننده مرغ در سامانه جامع تجارت و همچنین ثبت اطلاعات صدور فاکتورهای فروش مرغ توسط کشتارگاه‌ها در سامانه پست براساس مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور که درراستای این فرایند خروج گوشت مرغ بدون کد رهگیری  از استان جلوگیری می‌شود.
این مسوول اظهارداشت: به منظور رصد شفاف و حصول اطمینان از عرضه مرغ به توزیع کنندگان شناسنامه دار در سامانه پست، کشتارگاه‌های هرمزگان باید فاکتور فروش تحویل مرغ را که به عاملان حمل یا توزیع کنندگان عمده گوشت مرغ است، در سامانه یاد شده بارگذاری نمایند که این واحد به همین دلیل مرتکب تخلف شده و پرونده تخلف برای آن واحد تشکیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha