پیروانی: با جیب خالی نمی‌توان رقابت کرد

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بدون یک ریال دریافتی بازیکن گرفت و این کار بسیار سختی است، ۵۰ میلیون هوادار داریم که از ما توقع قهرمانی دارند و با جیب خالی نمی‌توانیم رقابت کنیم.

به گزارش ایرنا، «افشین پیروانی» امروز (یکشنبه) در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جمعه عصر به تاجیکستان سفر می‌کنیم. شرایط پرسپولیس خوب است و تمرینات خوبی را برگزار کرده‌ایم.

وی افزود: بزرگترین مشکل پرسپولیس بازی‌های رسمی است. شما دیدید که ۵۰، ۶۰ درصد بازیکنان تیم‌ملی یا بازی نکرده بودند یا در باشگاه‌هایشان ذخیره بودند و این باعث شد تیم‌ملی بازی خوبی به نمایش نگذارد. ما از این موضوع مستثنی نیستیم و اگر بازی تدارکاتی و رسمی انجام ندهیم کارمان سخت می‌شود.

مدیر فنی پرسپولیس خاطرنشان کرد: برای بازی مرحله یک چهارم نهایی هم باید ۲۴ و ۲۷ مهر بازی کنیم که باز هم بازی رسمی نخواهیم داشت و این نشان می‌دهد که چقدر برنامه‌ریزی‌مان خوب بوده است و یک تیم آماده و بدون بازی رسمی راهی لیگ قهرمانان می‌شود.

پیروانی تصریح کرد: خبر استعفای سمیعی را شنیدیم، فکر می‌کنم آقای سمیعی زحمت‌شان را کشیدند و امیدوارم که در این شرایط کنار تیم باشند. بزرگترین دغدغه تیم و مدیرعامل باشگاه بحث مالی است.

وی تاکید کرد: اگر حرفی می‌زنم و بحثی می‌کنم، منظورم دفاع از پرسپولیس است و هواداران از من توقع دارند. اگر صحبت من باعث شده که به مدیرعامل سپاهان بی‌احترامی شود، همین‌جا از آقای ساکت ‌عذرخواهی می‌کنم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: پرسپولیس بدون یک ریال دریافتی بازیکن گرفت و این کار بسیار سختی است. ۵۰ میلیون هوادار داریم که از ما توقع قهرمانی دارند و با جیب خالی نمی‌توانیم مبارزه و رقابت کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha