۱۱ ورزشکار آذربایجان‌غربی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: ۱۱ ورزشکار استان به اردوی تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف دعوت شدند.

سجاد خوبدل روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "امیر افخمی سرایی" و "جعفر علیزاده" دو والیبالیست شایسته استان از شهرهای ارومیه و سلماس به اردوی پنجم و نهایی تیم ملی ناشنوایان برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان در ایتالیا دعوت شدند

وی گفت: در اردوهای قبلی تیم ملی ۶ والیبالیست از آذربایجان‌غربی حضور داشتند که یک ورزشکار بدلیل مشکلات شخصی و یک والیبالیست بدلیل بیماری در اردو حضور نیافت و دو ورزشکار دیگر بعد از چند مرحله اردو از لیست نفرات خط خوردند.

مدیر روابط‌عمومی ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی ادامه داد: "علی میری" و "شایان احمدنژاد" دو وزنه بردار استان هم به ترتیب به اردوی آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان و نوجوانان ایران دعوت شدند.

خوبدل اضافه کرد: "محمد برزگر" شمشیرباز جوان اسلحه اپه آذربایجان غربی نیز از سوی مربیان تیم ملی به اردوی تیم ملی شمشیربازی بزرگسالان کشور که از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ شهریور در اردبیل برگزار خواهد گردید، دعوت شده است.

وی گفت: اسامی نهایی تیم ملی والیبال برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا صبح دیروز اعلام شد که بر این اساس "میلاد عبادی‌پور"، "میثم صالحی"، "امیرحسین توخته" و "محمدرضا حضرت‌پور" نمایندگان استان در تیم ملی خواهندبود.

مدیر روابط‌عمومی ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی افزود: پیش از این نیز "الهام عبدالرحمان" و "مریم یکتایی" به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شده‌اند که این اردو از دهم شهریور آغاز شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha