برگزاری آزمون انتخابی رشته حفظ قرآن برای اعزام به مسابقات بین‌المللی

تهران - ایرنا - آزمون انتخابی رشته حفظ کل قرآن کریم برای اعزام به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور ۱۲ شرکت‌کننده از ۹ استان کشور در سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.

به گزارش ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، آزمون انتخابی رشته حفظ کل قرآن کریم جهت اعزام به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم امروز (۱۴ شهریور) به‌صورت ویدئوکنفرانسی در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.

در این آزمون ۱۲ شرکت‌کننده از ۹ استان کشور به‌صورت ویدئوکنفرانسی به سوالات داوران پاسخ دادند؛ داوران نیز پاسخ شرکت‌کنندگان را در زمینه‌های صحت حفظ، تجوید، لحن، صوت و وقف ارزیابی کردند.

برگزاری آزمون انتخابی رشته حفظ قرآن برای اعزام به مسابقات بین‌المللی

استاد امیر آقایی داور صحت حفظ، استاد عباس امام جمعه داور تجوید، استاد محسن یاراحمدی داور لحن، استاد محمد عباسی داور صوت، استاد حسین اخوان داور وقف و استاد محمدمهدی بحرالعلوم ناظر داوران در این آزمون بودند.

لازم به ذکر است که در آزمون انتخابی رشته حفظ کل قرآن کریم جهت اعزام به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم علیرضا سامری از خوزستان، محمد خاکپور از خراسان رضوی، ابوذر کرمی از مرکزی، حسین خانی از اصفهان، احمد معتمدی و محمدرضا احمدی از قم، سینا طباخی از آذربایجان شرقی، امیدرضا رحیمی از گیلان، محمدرسول تکبیری و محمدجواد دلفانی از تهران و محمد لائینی و امیرحسین زرگری از مازندارن با یکدیگر به رقابت پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha