فرمانده نیروی انتظامی با وزیر اطلاعات دیدار کرد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی به اتفاق چند تن از معاونان آن نیرو با وزیر اطلاعات و رییس شورای هماهنگی اطلاعات دیدار و پیرامون افزایش سطح تعامل و همکاری‌ها در جهت تامین امنیت کشور گفت و گو کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا،  سردار سرتیپ حسین اشتری ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب به عنوان وزیر اطلاعات، بر آمادگی نیروی انتظامی برای افزایش سطح تعامل و همکاری‌ها در جهت تأمین امنیت کشور تاکید کرد و گفت: تعامل مناسبی میان جامعه اطلاعاتی برقرار بوده که باید سطح آن عمق بیش‌تری یابد.  

 حجت الاسلام والمسلمین خطیب هم در این دیدار ضمن تشکر از خدمات فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی کشور، حضور گسترده و فعال ناجا در تأمین امنیت کشور را ستودنی دانست و از تلاش شبانه‌روزی نیروهای خدوم این نیرو تشکر کرد.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر محور بودن وزارت اطلاعات در بین دستگاه‌های اطلاعاتی و ضرورت همکاری این وزارت با سایر دستگاه های عضو تأکید داشت که در دولت سیدابراهیم رییسی تلاش خواهیم کرد تا سطح همکاری‌های فی مابین اعضای جامعه اطلاعاتی به تراز انتظارات مقام معظم رهبری برسد.

 امروز همچنین  رییس و معاونان مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه، با وزیر اطلاعات و رییس شورای هماهنگی اطلاعات دیدار و پیرامون تعامل و هماهنگی بیشتر میان اعضای جامعه اطلاعاتی کشور گفت و گو کردند. 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب متولد سال ۱۳۴۰ است و حضور در درس خارج فقه رهبر معظم انقلاب و آیات عظام فاضل لنکرانی، مکارم شیرازی و مرحوم آیت‌الله حاج آقا مجتبی تهرانی، حضور و فعالیت در اطلاعات عملیات سپاه از سال ۱۳۵۹، فعالیت در وزارت اطلاعات با توجه به آشنایی با موضوعات اطلاعاتی و امنیتی، حضور در دفتر مقام معظم رهبری، ریاست مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه و رییس حراست آستان قدس رضوی از جمله سوابق اجرایی، مدیریتی و فعالیت‌های وی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha