۱۴ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۱
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 84460774
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

برنز مسابقات صربستان برگردن کشتی گیر قم

قم – ایرنا – رئیس هیات کشتی قم گفت: محمدجواد رضایی کشتی گیر آتیه دار قم موفق به کسب مدال برنز از رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام لیوبومیر ایوانوویچ در کشور صربستان شد.

هادی علیایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام لیوبومیر ایوانوویچ از شنبه سیزدهم شهریور ماه  و در ۱۰ وزن با حضور کشورهای قدرتمند در کشتی برگزار شد.

وی با بیان اینکه استان قم در این مسابقات سه نماینده داشت، ادامه داد: در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدجواد رضایی با توجه به حاضر نشدن حریف یونانی به دور دوم راه یافت. در همین وزن علیرضا نجاتی در دور نخست با نتیجه ۳ بر ۳ مقابل جامبولات لوکایف از روسیه پیروز شد.

علیایی ادامه داد: محمدجواد رضایی در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر علیرضا نجاتی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله به مقابل نظیر عبداله یف از روسیه با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب و به دیدار رده بندی رفت.

وی گفت: رضایی در دیدار رده بندی مقابل اصلان ویسایتوف از روسیه قرار گرفت و با نتیجه ۶ بر ۵ پیروز میدان شد و صاحب مدال برنز شد.

رئیس هیات کشتی قم افزود: در این مسابقات کشتی گیران صاحب نامی از کشورهای روسیه، ایران، صربستان و مجارستان حضور داشت به همین دلیل این رقابت ها از سطح کیفی بالایی برخوردار بود.

وی ادامه داد: ابراهیمی و نجاتی دیگر کشتی گیران قمی حاضر در این رقابت ها با قبول شکست در مقابل حریفان خود، از دور مسابقات خارج شدند.

در پایان این  رقابت ها، تیم ایران توسط پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم، امید آرامی در وزن ۶۰ کیلوگرم، علی ارسلان در وزن ۷۲ کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلا و محمدهادی شعبانی و محمدرضا رضایی در اوزان ۵۵ و ۶۷ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت تا با کسب ۱۳۱ امتیاز پس از روسیه در جایگاه دوم این رقابت ها قرار گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha