وزیر علوم: تغییر مدیران دمیدن روح جدید در مدیریت آموزش عالی است

تهران-ایرنا- وزیر علوم تحقیقات و فناوری در آیین تکریم و معارفه قائم مقام وزیر و رؤسای سابق و جدید مرکز هیات‌های امنا و ممیزه این وزارتخانه گفت: جا به‌جاشدن مدیران در آموزش عالی به معنای ناتوانی نیست بلکه تزریق یک روح و انرژی جدید به سیستم مدیریتی است.

محمدعلی زلفی گل دراین آیین که امروز شنبه به صورت حضوری و مجازی در محل این وزارتخانه برگزار شد اظهار داشت: آموزش عالی قبل از انقلاب ۱۷۰ هزار دانشجو داشت و اکنون بیش از ۱۰۰ هزار دانشجوی دکترا دارد که این خودباوری نتیجه زحمات و عمری است که اساتید و اندیشمندان در طول این سال‌ها به خرج داده‌اند.

وزیر علوم دولت سیزدهم در این آیین که با حضور احمد حسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  از عبدالرضا باقری قایم مقام سابق وزیر علوم تحقیقات و فناوری قدر دانی کرد و از محمد سلیمانی که به عنوان قائم مقام خود معرفی کرده بود را با اوصاف استاد و شخصیت‌ برجسته علمی و اجرایی کشور  توصیف کرد.

زلفی گل از مهدی بیات مشاور خود در امور هیات‌های امنا و ممیزه با عنوان نخبه جوان یاد کرد. 

مهدی بیات، متولد  ۱۳۶۱ دانش‌آموخته رشته شیمی است که سابقه مدیریت فرهنگیو مدیر پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا، دبیری هیات نظارت بر موسسات پژوهشی استان همدان و مدیر مسئولی نشریه پژوهش‌های شیمی را در کارنامه کاری خود دارد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز نهم شهریور در احکام جداگانه ای محمد سلیمانی را به عنوان «قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت‌های ممیزه» و مهدی بیات را مشاور خود در امور هیات های امنا و ممیزه رسما منصوب کرد.

محمد سلیمانی نماینده تهران در دوره نهم مجلس شورای اسلامی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت نهم بود. او دانش آموخته دکتری مخابرات است. 

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha