شهاب: صرفا با نگاه حمایتی به توکیو نیامدم

توکیو- ایرنا- بانوی پاراتکواندوی کشورمان تأکید کرد که حضورش در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ فقط با نگاه حمایتی نبوده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به توکیو، رایحه شهاب بعد از ناکامی در دستیابی به مدال برنز وزن بعلاوه ۵۸ کیلوگرم مسابقات تکواندوی زنان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهار داشت: امروز تا آستانه رسیدن به مدال برنز پیش رفتم، اما به مدال نرسیدم. با توجه به اینکه حریف امروزم (ایمی تروسدیل از انگلیس) رتبه یک دنیاست، فکر می‌کردم شکست او کار سختی باشد، اما در جریان مسابقه حتی در مقطعی پیش افتادم.

وی در ادامه یادآور شد: من تا اواسط مسابقه از حریفم پیش بودم، اما او در یک بازه زمانی از من پیش افتاد و با اینکه جانانه تلاش کردم و جنگیدم، با اختلاف ۱۰ امتیاز باختم و به مدال برنز نرسیدم.

شهاب در واکنش به طرح این موضوع که «وی با نگاه حمایتی کمیته ملی پارالمپیک به توکیو اعزام شده، اما امروز فراتر از انتظار ظاهر شده و با مدال پارالمپیک و تاریخ‌سازی فاصله‌ای کمی داشت»، گفت: من برای رسیدن به اینجا خیلی تلاش کرده بودم و صرفاً با نگاه حمایتی به توکیو نیامدم. حتماً چیزی در من دیده بودند که مرا به پارالمپیک فرستادند. اینجا پارالمپیک است و مسابقات قاره‌ای و جهانی نیست که فقط صرف حضور باشد.

این بانوی پارالمپیکی کشورمان در پاسخ به این پرسش که آینده‌اش را در رشته پاراتکواندو چطور می‌بیند، گفت: در این مدت اندک، تلاشی فراوان و شبانه‌روزی برای مدال پارالمپیک کرده بودم، اما به هدفم نرسیدم. قطعاً تلاشم را می‌کنم تا روز بهتر و بهتر شوم و پیشرفت کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha