سه عامل توزیع مواد مخدر در کیش دستگیر شدند

کیش - ایرنا - جانشین انتظامی ویژه کیش گفت: سه عامل توزیع مواد مخدر به شیوه پیک موتوری در این جزیره توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ  فرج نظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی گزارش های مردمی و در راستای وظایف پلیس و مبارزه قاطع و بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به شناسایی عامل توزیع مواد مخدر و ارسال به شیوه پیک موتوری شدند.

وی اضافه کرد: پس از رصد دقیق و اخذ مجوز قضایی ماموران طی یک عملیات منسجم عامل توزیع مواد مخدر که در پوشش پیک موتوری فعالیت داشت دستگیر، در بازرسی بدنی از وی بسته های آماده فروش مواد مخدر تریاک و حشیش کشف  شد.

سرهنگ نظری با بیان اینکه اعضای این تیم فروشنده مواد مخدر تحت رصد پلیس بوده بیان داشت: با اخذ مجوز قضایی، ماموران در بازرسی از منزل متهم، ۲ نفر دیگر از اعضای این تیم که در حال بسته بندی مواد مخدر بودند دستگیر و مقدار ۷۶۴ گرم انواع مواد مخدر به همراه ابزار فروش مواد مخدر کشف و ضبط و متهمان به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

جانشین انتظامی ویژه کیش یادآور شد: مبارزه قاطع و بی امان با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و می طلبد مردم همکاری همه‌جانبه ای از هر حیث با پلیس داشته باشند.

از ابتدای سال فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش ۱۶۵کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف کرده که  نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش کشفیات داشته است.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان بوده در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha