دعوت وزیر فرهنگ روسیه از اسماعیلی برای شرکت در همایش جهانی سن پترزبورگ

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ فدراسیون روسیه در پیامی ضمن تبریک انتصاب محمد مهدی اسماعیلی به تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان از وی برای شرکت در نهمین همایش بین‌المللی فرهنگی سن‌پترزبورگ دعوت به عمل آورد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، در پیام اولگا لیوبیمورا وزیر فرهنگ روسیه آمده است: انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک عرض می نمایم. گفت و گوهای فرهنگی‌ میان کشورهایمان دارای پیشینه ای عالی، چند وجهی و عمیق است و تاثیر مثبت بر مجموع همکاری های دوجانبه دارد. معتقد هستم ارتباطات فرهنگی بین مردمان روسیه و ایران با مدیریت حضرتعالی از توسعه پویا برخوردار خواهد شد.
وی با اشاره به نهمین همایش بین المللی فرهنگی سن پترزبورگ و با دعوت از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان برای حضور در این رویداد فرهنگی، فراهم کردن فضا برای گفتگوهای باز، تبادل آزادانه دیدگاه ها و ارتباطات غیر رسمی در داخل جامعه بین المللی فرهنگی را از اهداف مهم آن برشمرد.
نهمین همایش بین المللی فرهنگی سن پترزبورگ، ۱۱ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۲۱ هفته دوم آبان ماه سال جاری در این شهر از کشور روسیه برگزار می شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha