۱۳ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۲۵
کد خبرنگار: 3145
کد خبر: 84459237
۰ نفر

برچسب‌ها

یک هزار و ۵۴۲ شغل در ناحیه صنعتی پرندک ایجاد شده است

ساوه-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت: در ناحیه صنعتی پرندک برای یک هزار و ۵۴۲ نفر اشتغال ایجاد شده است و فاز توسعه این ناحیه نیز در مرحله تکمیل زیرساخت‌ها می‌باشد.

«طیب میرزایی» روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: مساحت ناحیه صنعتی صنعتی پرندک ۱۴۵ هکتار است که ۸۷ هکتار دیگر نیز در طرح توسعه به این شهرک اضافه خواهد شد.

وی بیان کرد: تاکنون ۷۸ واحد تولیدی در این ناحیه به بهره‌برداری رسیده است که ۶۸ واحد فعال و ۱۰ واحد نیز به دلایل مختلف غیرفعال هستند.

به گفته مدیر شهرک شهرک‌های صنعتی استان مرکزی، واگذاری طرح توسعه ناحیه صنعتی پرندک از آذر امسال و پس از تکمیل زیرساخت‌های موردنیاز آغاز خواهد شد.

میرزایی ادامه داد: کمبود آب یکی از مشکلات جدی در شهرک‌های صنعتی است که امیدواریم شرکت آب منطقه‌ای استان در کوتاه مدت در این زمینه اقدامی انجام دهد تا واحدهای تولیدی دچار مشکل نشوند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ناحیه پرندک ۱۴ لیتر بر ثانیه کمبود آب دارد که برنامه‌ریزی‌ها لازم صورت گرفته است تا این مسئله برطرف شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی با بیان اینکه استفاده از پساب تصفیه خانه‌ واحدهای تولیدی یکی از اولویت‌های جدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است، گفت: تامین آب پایدار شهرک‌های صنعتی از محل پساب تصفیه خانه‌ها در دستور کار است.

پرندک از شهرهای تابعه شهرستان زرندیه در مجاورت استان تهران قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha