همه چیز به سود ایران؛ امارات از پس لبنان بر نیامد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال امارات پنجشنبه شب و در جریان رقابت های گروه اول مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا، برابر لبنان متوقف شد تا همه چیز در این گروه به سود ایران شود.

به گزارش ایرنا، شاگردان «برت فان مارویک» سرمربی هلندی تیم ملی امارات متحده عربی امشب، در ورزشگاه «زعبیل» شهر دبی با لبنان مصاف کردند اما باوجود برتری محسوس خود نتوانستند در این دیدار به پیروزی برسند.

بازیکنان تیم ملی لبنان در این دیدار با ارائه یک بازی حساب شده و منطقی، امارات را در خانه سردرگم کرده و یک امتیاز شیرین از این بازی گرفتند.

این درحالی بود که «ما نینگ» داور این دیدار حساس، به سه بازیکن لبنانی کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.

براساس آمار، اماراتی ها در ۷۰ درصد از زمان این دیدار مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند. آنان در ۶۰ درصد از درگیری ها برای تصاحب توپ نیز برنده بودند.

شاگردان مارویک ۶۰۶ بار توپ را با دقت ۹۰ درصدی بین خود رد و بدل کردند این در حالی بود که شاگردان «ایوان هاسیک» سرمربی اهل جمهوری چک تیم ملی لبنان نیز ۲۶۴ بار که ۷۵ درصد از آن درست بود به یکدیگر پاس دادند.

اماراتی ها در شاخص شوت نیز تیم برتر میدان بودند آنان ۱۴ و بازیکنان حریف فقط ۲ شوت در این دیدار زدند.

تیم کره جنوبی در نخستین دیدار این گروه با تساوی بدون گل برابر عراق متوقف شد، و ایران با نتیجه یک بر صفر از سد سوریه گذشت.

بدین ترتیب تیم ملی کشورمان تنها تیم سه امتیازی این گروه و در صدر جدول رده بندی آن ایستاده است.

تیم های کره جنوبی، عراق، امارات متحده عربی و لبنان نیز با کسب یک امتیاز در رده های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

تیم سوریه نیز بدون امتیاز در قعر جدول این گروه قرار گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha