استاندار مازندران: مردمی بودن؛ مهم‌ترین ویژگی زنده‌یاد فلاحتی بود

ساری – ایرنا – استاندار مازندران با انتشار پیامی درگذشت حسین فلاحتی خبرنگار فقید ایرنا و رئیس مرکز این خبرگزاری در خراسان شمالی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین‌زادگان در پیام خود ضمن اشاره به ویژگی‌های اخلاقی و حرفه‌ای زنده‌یاد فلاحتی و اثرگذاری عملکرد رسانه‌ای او در بازتاب و رفع مشکلات اجتماعی مردم درگذشت این خبرنگار مازندرانی را تسلیت گفت.

متن پیام استاندار مازندران به این شرح است:

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت زنده یاد حسین فلاحتی؛ خبرنگار فقید مازنی و پرتلاش خبرگزاری جمهوری اسلامی و رئیس فقید این خبرگزاری در استان خراسان شمالی موجب اندوه و تألم فراوان اینجانب شد.

زنده‌یاد حسین فلاحتی در سال‌های فعالیت در حوزه خبر در مازندارن همواره منشاء خدمات ارزنده رسانه‌ای و پیگیر مشکلات مردم بوده است. مردمی بودن؛ مهم‌ترین شاخصه این فعال رسانه‌ای فرهیخته بود.

اینجانب مصیبت رحلت زنده‌یاد حسین فلاحتی، خبرنگار مازندرانی خبرگزاری جمهوری اسلامی که پس از دو دهه تلاش و آگاهی‌بخشی در حوزه خبر بر اثر بیماری کرونا؛ جان به جان‌آفرین تسلیم کرد، را به جامعه بزرگ رسانه‌ای کشور، خبرنگاران ساعی مازندران و دوستان آن عزیز از دست رفته، خانواده محترم و مصیبت دیده بویژه جناب آقای حسن فلاحتی، برادر گرامی آن فقید سعید و رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در مازندران تسلیت می‌گویم و از آستان خداوند قادر متعال، برای آن شادروان، غفران، آمرزش و رضوان الهی و برای بازماندگان و بیت معزی؛ عافیت؛ صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

زنده‌یاد حسین فلاحتی، خبرنگار ایرنا و رئیس مرکز این خبرگزاری در خراسان شمالی بود که صبح پنجشنبه پس از حدود یک ماه جدال با بیماری در بیمارستان شفای ساری در سن 49 سالگی درگذشت.

فلاحتی بیش از دو دهه در کسوت خبرنگار ایرنا در استان‌های مازندران، خراسان رضوی و خراسان شمالی فعالیت داشت و ۱۷ اسفند پارسال با حکم مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رئیس جدید ایرنا خراسان شمالی منصوب شده بود. این خبرنگار و فعال رسانه‌ای سابقه فعالیت رسانه‌ای در حوزه بین‌الملل را نیز داشت و به عنوان خبرنگار ایرنا در بغداد برای انجام مأموریت رسانه‌ای حضور یافته بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha