قرارداد بازیکنان جدید آذرباتری ارومیه ثبت شد

ارومیه- ایرنا- سرپرست تیم آذرباتری ارومیه گفت: با واریز مبلغ ورودی و قطعی شدن حضور تیم در لیگ برتر والیبال، قرارداد بازیکنان جدید و موردنظر سرمربی ثبت شد.

سالار پاسبانی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرینات تیم با حضور بازیکنان و کادر فنی در حال پیگیری است و با قطعی شدن حضور تیم در لیگ برتر و واریز حق ورودی، اقدام به ثبت قرارداد بازیکنان جدید و بازیکنان مورد نظر سرمربی از تیم فصل قبل کرده ایم.

وی اضافه کرد: از بازیکنان فصل قبل تیم آذرباتری، امیر افشار در پست پاسور، ایرج میکائیل زاده در پست پاسور و محمد بربست در پست پشت خط زن قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر، محمد قزل‌باش در پست سرعتی زن به مدت ۲ فصل و محمد میرعلیزاده در پست دفاع وسط، سه فصل دیگر قرارداد خود را تمدید کردند.

سرپرست تیم آذرباتری بیان کرد: همچنین مبین سوار در پست لیبرو و یحیی موسوی از تیم جوانان آذرباتری به مدت سه فصل با تیم بزرگسالان قرارداد امضا کردند.

پاسبانی گفت:  میلاد فتاحی در پست لیبرو از شهرداری ارومیه، علیرضا تابان بازیکن فصل گذشته سایپا تهران در پست دریافت قدرتی، سیدامین موسوی از شهرداری جوان ارومیه در پست دفاع وسط، بابک موسوی در پست دریافت قدرتی و علیرضا شاه علی در پست پشت خط زن از پیکان تهران، محمد فلاح در پست دریافت قدرتی از خاتم اردکان و آرمان رحمانی از شهرداری قزوین در پست سرعتی با عقد قرارداد رسمی یک ساله به تیم آذرباتری ارومیه پیوستند.

وی ادامه داد: محمد هشتوار از تیم شهرداری جوان در پست پشت خط زن، امیر آفتاب‌آذری در پست دریافت قدرتی از شهرداری جوان ارومیه  و سینا زینالی از شهرداری ارومیه در پست پاسور با قرارداد سه ساله به عضویت تیم آذرباتری درآمدند.

وی خاطرنشان کرد: تمرینات تیم زیر نظر فرهاد نفرزاده در سالن ۶هزار نفری غدیر ارومیه در حال برگزاریست.

تیم‌های شهرداری و آذرباتری ارومیه دو نماینده آذربایجان‌غربی در فصل جاری لیگ برتر والیبال هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha