۱۱ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۴۲
کد خبرنگار: 989
کد خبر: 84457674
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

درگذشت یک همکار

بجنورد- ایرنا- حسین فلاحتی مدیر و خبرنگار پر تلاش و شوخ طبعی که پس از غلبه بر کرونا نتوانست بیماری منحوس قارچ سیاه را تحمل کند، سحرگاه امروز در بیمارستان شفای ساری دعوت حق را لبیگ گفت.

حسین فلاحتی ۲۰ سال در استان های خراسان رضوی، شمالی و مازندران کار خبری کرد و همواره الگو برای خبرنگاران همه رسانه ها در زمینه های خبر و اخلاق بود که این منش باعث شد زمانیکه قصد رفتن به ساری را در شهریورماه سال ۹۴ داشت شماری از خبرنگاران و مدیران دستگاه های اجرایی با حضور در دفتر ایرنا بجنورد خواستار ماندن وی شدند.

احترام به پیشکسوتان خبر و برخورد مودبانه با همکاران خبر از ویژگی های شاخص این همکار پر تلاش بود که این امر موجب محبوبیت وی در بین دوستان و آشنایان شده بود.

در آخرین پیام خود به همکاران ایرنای خراسان شمالی پیش از مبتلا شدن به بیماری قارچ سیاه نوشته بود، اگر بیماری کرونا دیگر سراغم نیاید هفته آینده در کنار شما خواهم بود تا بتوانیم مشکلات و معضلات استان را قلمی کنیم.

حسین فلاحتی از سال ۸۳ تا سال ۹۴ خبرنگار ایرنا در خراسان شمالی بود و در اسفندماه پارسال با صلاحدید مسوولان خبرگزاری جمهوری اسلامی به ریاست ایرنای این استان انتخاب شد.

همکاران خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در خراسان شمالی، درگذشت این همکار با اخلاق را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت می‌گوید. روحش شاد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha