کار جهادی و انقلابی موجب تقویت اعتماد مردم به نظام می‌شود

قزوین – ایرنا – یک فعال سیاسی استان قزوین گفت: کار جهادی و انقلابی و شبانه روزی برای حل مشکلات و معضلات اجتماعی از سوی دولت و مسوولان اجرایی موجب تقویت اعتماد مردم نظام جمهوری اسلامی می‌شود.

سیدجمال خضری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با هیات دولت مبنی بر احیا و ترمیم اعتماد و امید، افزود: در این شرایط سخت اقتصادی که بر اثر تحریم های ظالمانه دشمنان مردم در فشار و سختی مضاعفی قرار گرفته اند تلاش شبانه روزی و خالصانه مدیران و مسوولان برای حل مشکلات بسیار اثرگذار و مفید خواهد بود.

 دبیر حزب اراده ملت ایران در قزوین اضافه کرد: این اثرگذاری هم از جنبه حل مشکلات اجتماعی قابل بررسی است و هم از لحاظ ایجاد روحیه، امید و انگیزه در اقشار مختلف مردم و تقویت اعتماد آنها به دولت و نظام مفید خواهد بود.

این فعال سیاسی گفت: فرمایش مقام معظم رهبری درباره احیا و ترمیم اعتماد و امید جامعه به دولت بسیار کلیدی و اساسی است چون در این برهه حساس و سخت تاریخی با تَرَک برداشتن لایه های اعتماد مردم به دولتمردان مواجه هستیم و باید برای اصلاح آن اقدام شود.

خضری خاطر نشان کرد: توجه به عدالت اجتماعی در همه دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی و اجرایی یکی از روش های دیگر تقویت اعتماد مردم است که می تواند در افزایش امید و نشاط به آینده نیز موثر واقع شود و باید مورد توجه جدی دولت سیزدهم قرار بگیرد.

وی گفت: اجرای وعده ها و یکی شدن حرف و عمل مسوولان نیز از دیگر فرمایش مهم مقام معظم رهبری در این دیدار بود که اگر دولتمردان به این موضوع هم توجه داشته باشند موجب احیا و ترمیم اعتماد و امید مردم به دولت خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha