آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان ۱۲ شهریور در دو زمان متفاوت برگزار می‌شود

تهران- ایرنا -عضو هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان روز ۱۲ شهریور در ۲ زمان متفاوت برای گروه‌های شرکت کننده خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه فرهنگیان، رضا کچوئیان  افزود:به منظور سهولت دسترسی ۳۰ هزار شرکت کننده به سامانه برگزاری آزمون، این آزمون طی دو زمان متفاوت بین ساعات ۹ تا ۱۰:۳۰ صبح و ۱۰:۴۰ تا ۱۲:۱۰ دقیقه ظهر روز جمعه برای دو گروه متفاوت برگزار خواهد شد.

معاون نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت این دانشگاه ادامه داد:‌ آزمون گروه های ۲۲ گانه از ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ دقیقه صبح با مدت زمان پیش بینی شده ۹۰ دقیقه برگزار می شود و آزمون رشته آموزش ابتدایی نیز بلافاصله از ساعت ۱۰:۴۰ تا ۱۲:۱۰ دقیقه ظهر جمعه به مدت ۹۰ دقیقه ادامه خواهد داشت.

کچوییان تصریح کرد: سامانه آزمون به نشانی azmoon.cfu.ac.ir  از ساعت ۸:۴۵ صبح روز جمعه برای دسترسی آسان و ورود گروه های ۲۲ گانه آزمون شامل مراقبان سلامت و بهداشت، آموزش کودکان با نیازهای ویژه، مشاوره و تربیت بدنی باز است.

دبیر برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان توضیح داد:‌ ۲ گروه از افراد شرکت کننده در آزمون جامع برگزار شده مرداد ماه گذشته را ملزم به شرکت مجدد در آزمون مجازی صبح روز جمعه ۱۲ شهریور ماه جاری دانست و تصریح کرد: این افراد به منظور تبدیل وضعیت و استخدام در دستگاه وزارت آموزش و پرورش باید به عنوان آزمون جبرانی همراه با گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در آزمون پیش رو شرکت کنند.

به گفته کچوییان شرکت تمامی افرادی را که با کسب نمره های قبولی از دروس کارآموزی و فرهنگی موفق به کسب نمره کل ۶۵۰ و یا بالاتر نشده اند، در آزمون ۱۲ شهریور ماه لازم و ضروری خواند و گفت: همه افرادی که بنا به دلایل متعدد در آزمون برگزار شده ۲۲ مرداد گذشته شرکت نکرده و غایب بوده اند هم موظف به شرکت در آزمون صبح روز جمعه پیش رو هستند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha