کارگرجم: ۴۷ سال پیش به سوریه گل زدم

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال گفت: سابقه گلزنی به سوریه را دارم. ۴۷ سال پیش و در مقدماتی جام جهانی ۱۹۷۴ آلمان موفق به باز کردن دروازه این تیم شدم.

«اکبر کارگر جم» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به بازی ایران مقابل  سوریه در چهارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: به طور حتم سوریه برای رویارویی برابر ایران انگیزه‌های فراوانی خواهد داشت، آنها با تمام انگیزه در زمین حاضر می‌شوند و می‌خواهند شگفتی بزرگی رقم می‌زنند.

وی افزود: سوریه تیم خوبی در اختیار دارد، بازیکنان این تیم نسبت به دوره‌های گذشته توانمندتر هستند و اکثر کارشناسان بر این باور هستند یکی از بهترین تیم‌های تاریخ سوریه مقابل ایران در زمین حاضر خواهد شد.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: در تورنمنت‌هایی همچون، مقدماتی جام جهانی اولین تورنمنت از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر اولین بازی را با برد به پایان برسانید انگیزه بیشتری برای ادامه بازی‌ها خواهید داشت.

کارگر جم تصریح کرد: در ورزشگاه آزادی پیروزی مقابل سوریه دور از دسترس نیست و ایران اولین گام را با برد به پایان خواهد رساند.

وی تاکید کرد: من سابقه گلزنی به سوریه را در کارنامه ورزشی‌ام دارم، سال‌ها پیش از این و در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۱۹۷۴ آلمان موفق به  بازکردن دروازه این تیم شدم،۴۷ سال از آن بازی گذشته است، بازی را یک بر صفر بردیم اما متاسفانه در آن دوره نتوانستیم به جام جهانی اعزام شویم.

بازیکن اسبق تیم ملی در پایان گفت: ایران شایسته صعود به جام جهانی است، نسل خوبی را در اختیار دارد نسلی که هر کدام از بازیکنانش در بهترین تیم‌ها بازی می‌ کنند و با تجربه هستند.

دیدار ایران و سوریه در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امشب ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha