امام جمعه سمنان: دانشگاه‌ها پیوند با جامعه را تقویت کنند

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: پیوند هر چه قوی‌تر دانشگاه با جامعه به سود کشور است و باید تقویت شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی روز چهارشنبه در دیدار با اعضای جبهه علمی فرهنگی سازمان بسیج اساتید استان در دفتر امام جمعه سمنان افزود: پیوند دانشگاه با جامعه بسیار مهم است و نباید علم و فرآورده دانشگاه ها محدود به دانشگاه شود و باید محصولات علمی  در صنعت و جامعه استفاده شود.

وی با اشاره به جایگاه بسیج اساتید، بیان کرد: بسیج اساتید در کادرسازی نیروهای انقلاب بسیار موثر است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید در عمل اجرا شود و در راستای اجرای آن بسیج اساتید می تواند موثر واقع شود.

وی تصریح کرد: ارتباط قوی با بدنه دانشجویان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید تلاش شود تا در راستای جذب دانشجویان، ارتباط با دانشجویان در دانشگاه ها تقویت شود.

امام جمعه سمنان افزود: بسیج اساتید باید راهکارهای موثر برای کادرسازی نیروهای انقلابی پیشنهاد دهد.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان سمنان نیز در این دیدار گفت: در سازمان بسیج اساتید استان، اساتید متعهد و متخصص برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و ایجاد تمدن نوین اسلامی تلاش می کنند.

محمد روحانی مقدم افزود: همه نسبت به تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مسئولیت داریم و در راستای تحقق این بیانیه و بصیرت افزایی و پاسخ به شبهات مختلف در سازمان بسیج اساتید استان سمنان فعالیت های مختلفی انجام شده است.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان سمنان ادامه داد: جبهه علمی فرهنگی انقلاب اسلامی در سازمان بسیج اساتید ، مسائل و مشکلات فرهنگی را بررسی و پس از بررسی تصمیم های مناسب را اتخاذ می کند و در تلاش هستیم تا با این کار به رسالت فرهنگی خود عمل کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha