بهره‌برداری از ۱۲ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی خراسان‌ رضوی

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: همزمان با هفته دولت ۱۲ واحد تولیدی و ۶ طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی این استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

علی بهرامی‌زاده روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: محل ساخت و فعالیت این واحدهای تولیدی شهرکهای صنعتی "تربت‌جام، چناران، عطار، توس، ماشین‌سازی و فناوریهای برتر" در نقاط مختلف جغرافیای خراسان رضوی است.

وی ادامه داد: هزار و ۱۸۰ میلیارد ریال برای ساخت و راه‌اندازی این تعداد واحد تولیدی سرمایه‌گذاری شده است که این حجم سرمایه‌گذاری صنعتی منجر به اشتغال برای هزار و ۱۰۳ نفر شده است. 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی تولیدات واحدهای بهره‌برداری شده در هفته دولت را در این استان "شیشه، فولاد، بتن، انواع بیسکویت و ویفر، اسکلت فولادی سوله، اکسید آهن، خوشبوکننده محیط، نخ دندان، انواع ویتامین و املاح معدنی به شکل قرص، انواع انباره‌های سربی، پروفیل آلیاژ مس، نیکل و مس، روی و نیکل، بیلت فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی" برشمرد. 

وی گفت: همزمان با هفته دولت همچنین ۶ طرح عمرانی شامل "شبکه فشار متوسط هوایی طرح جامع شهرک صنعتی خیام، شبکه روشنایی بلوار ورودی شهرک صنعتی عطار، ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی بینالود، جدول گذاری و آسفالت شهرک صنعتی کلات، شبکه گاز شهرک صنعتی کلات و ناحیه صنعتی بیزه"  مجموعا با سرمایه گذاری ۱۵۵ میلیارد ریالی در شهرک های صنعتی خراسان رضوی به ثمر نشست.

بهرامی زاده ادامه داد: خراسان رضوی یک ظرفیت عظیم صنعتی است که با توجه به فضای مطلوب کسب و کار در استان، برای شهرکها و نواحی صنعتی از تمام ظرفیت های موجود استفاده می‌شود تا این روند مثبت ادامه داشته و با ثمرات بیشتری به پیش رود. 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: ایجاد زیرساختها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه‌گذاران برای ساخت و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی استان یکی از دغدغه‌های اصلی این شرکت بوده تا با تجهیز و تکمیل پروژه‌ها به منظور کمک به صنعتگران و توسعه اقتصادی آنها عمل کنیم. 

خراسان رضوی با ۵۰ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب، زمینه فعالیت تولید صنعتی را برای سرمایه‌گذاران این بخش با اشتغالزایی ۷۷ هزار نفر فراهم کرده است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha