۹ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84455578
۱ نفر

برچسب‌ها

 دانش آموز کماندار یزدی عضو تیم ملی تجلیل شد

یزد- ابرنا- ساغر قاسمی دانش آموز کماندار یزدی عضو تیم ملی در مسابقات جهانی لهستان روز سه شنبه در آیینی با حضور تعدادی از مسئولان و جمعی از ورزشکاران از وی تجلیل شد.

به گزارش ایرنا، در این آیین مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: تیراندازی با کمان در استان جایگاه مطلوبی دارد و با توجه به ظرفیت‌های موجود در دوره‌های مختلف ملی پوشان متعددی ضمن حضور در مسابقات داخلی و جهانی برای ایران و استان افتخار آفریدند.

مسعود شریعتی با قدردانی از افتخارآفرینی ورزشکاران استان ادامه داد: خانم قاسمی قهرمان آینده‌دار یزد، نتیجه طرح‌  استعدادیابی است که در مدرسه از سوی مربی خود شناسایی و پرورش یافت که این مهم اهمیت کار استعدادیابی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به هزینه بالای این رشته ورزشی از خانواده های قهرمانان قدردانی کرد و گفت: آنها با هزینه‌های زیادی از فرزندان خود حمایت و زمینه حضور در میدان های ورزشی را برای عزیزان خود فراهم می‌کنند که این اداره‌کل در حد توان حمایت‌های لازم را نسبت به ورزشکاران انجام می‌دهد.

همچنین آزاده دهقان معاون توسعه ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان یزد گفت: حمایت از ورزشکاران و قهرمانان  خانم در دستور کار است و این موضوع با جدیت دنبال می شود تا ورزشکاران بدون دغدغه و دلگرمی به کار خود ادامه دهند و در میدان های مختلف ورزشی حضور پیدا کنند.

ساغر قاسمی ۱۴ ساله از یزد در مسابقات کشوری مقام اول را کسب کرد و عضو تیم ملی ایران است.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، ۴۸ هیأت ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha