افزایش ۷ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

تهران-ایرنا- مرکز مدیریت راه‌ها و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور، از افزایش هفت درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده‌های برون‌شهری کشور، در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه  ایرنا و براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزارو ۳۴۴ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل، ۷ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶.۱ درصد،  اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ بامداد انجام شده است.

همچنین آزادراه های کرج - تهران، تهران - کرج،  قزوین -کرج و کرج قزوین محورهای دارای بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

 بر اساس اعلام مرکز مدیریت و اطلاعات راه‌ها، هم اکنون به‌استثنای محورهای مسدود ذکر شده، ‌ سایر محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

آخرین وضعیت محورهای شمالی

محور چالوس مسیر (رفت و برگشت) به دلیل اجرای عملیات راهداری از ساعت ۸ تا ۱۷ مسدود است اما محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان گزارش شده است.

مرکز مدیریت راه‌ها همچنین از ترافیک سنگین در محور قدیم بومهن - تهران و بالعکس در محدوده پلیس راه جاجرود خبر داد و اعلام کرد: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها

این مرکز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج- قزوین  در محدوده های پایانه شهید کلانتری و گلدشت و آزادراه قزوین- کرج- تهران و محدوده های پل فردیس و چیتگر خبر داد.

بر اساس این گزارش، محور چالوس، محدوده طویر (کیلومتر ۹ تا ۱۰) در استان مازندران، از ۲۴ مرداد تا ۲۰ شهریور ماه جاری از ساعت ۸ تا ۱۷ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته، به دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

همچنین محورهای شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر محور مسدود شریانی و محور رباط پشت بادام - بیاضه محور مسدود غیرشریانی اعلام شد، محورهای شمشک - دیزین،  اولنگ - شاهرود و پونل - خلخال نیز محورهای دارای انسداد فصلی گزارش شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha