جذب مشارکت‌های مردمی بهزیستی ایلام ۴۰ درصد افزایش یافت

ایلام - ایرنا - مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: میزان جذب مشارکت های مردمی این اداره کل در پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۴۰ درصد افزایش یافته است.

زهرا همتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال ۲۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال مشارکت مردمی بصورت نقدی و غیر نقدی از مردم و موسسه های خیریه داخل و خارج استان جذب شده است.

وی با ذکر اینکه بیش از ۲۰ میلیارد ریال از این مبلغ غیر نقدی بوده است، گفت: مابقی این مبلغ بصورت نقدی با نیت عام و خاص از سوی افراد خیر و نیکوکار اهدا شده است.

مدیر کل بهزیستی ایلام اضافه کرد: کمکهای مردمی جذب شده با اولویت کمک هزینه درمان، معیشت، مسکن و جهیزیه به جامعه هدف مددجوی زیر پوشش پرداخت شده است.

همتی به روش های غیر حضوری پرداخت کمک نقدی به مددجویان زیر پوشش اشاره کرد و یادآور شد: عموم مردم می توانند کمکهای نقدی خود را به شماره کارت مشارکت های مردمی ۳۶۷۰۹۴۰۵۹۵۷۰_۶۳۶۷ و شماره شبا Ir۷۲۰۱۰۰۰۰۴۱۶۷۰۳۴۵۴۱۷۵۰۸۳۲ ۲ واریز کنند.

وی بیان کرد: مردم می توانند کمکهای غیر نقدی خود را  به ۱۸ موسسه خیریه بهزیستی در سراسر استان و ادارات بهزیستی کلیه شهرستان‌ها  تحویل دهند.

بیش از ۴۰ هزار نفر در استان ایلام از خدمات بهزیستی برخوردارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha