۸ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۹:۴۰
کد خبرنگار: 1240
کد خبر: 84453761
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

سرقت لاستیک از سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان

آبادان - ایرنا - روابط‌ عمومی شهرداری آبادان با تایید سرقت لاستیک خودرو از سازمان اتوبوسرانی این شهرداری اعلام کرد: ۱۵ متهم در این رابطه تحت تعقیب قرار گرفته و در اختیار ضابط قضایی می باشند.

به گزارش ایرنا در اطلاعیه روز دوشنبه روابط عمومی شهرداری آبادان آمده است:در پی سرقت صورت گرفته از سازمان اتوبوسرانی این شهرداری ، تعدادی از افراد شاغل در این واحد سازمانی برای ادای توضیح در اختیار ضابط قضایی قرار گرفتند.

روابط عمومی شهرداری آبادان با انتقاد از برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی و قضاوت زودهنگام در خصوص افراد معرفی شده به ضابط قضایی و هتک حرمت آنها اعلام کرد: افراد معرفی شده به ضابط قضایی احتمال اینکه نقشی در این پرونده نداشته و صرفا برای ادای توضیح فراخوانده شده‌ باشند وجود دارد.

در اطلاعیه شهرداری آبادان آمده است: همه افرادی که تحت عنوان متهم و نه مجرم به مراجع انتظامی و قضایی فراخوانده می‌شوند، مجرم نیستند لذا  از رسانه‌ها و فعالان اجتماعی انتظار می رود تا صدور رای مرجع قضایی درباره‌ این پرونده از انتشار مطالب غیر واقعی خودداری کنند.

گفته می شود بیش از هفت میلیارد ریال لاستیک از اتوبوسرانی شهرداری آبادان سرقت شده است.

ناوگان اتوبوسرانی آبادان شامل ۵۳ دستگاه اتوبوس و ۱۸ دستگاه مینی بوس است.

فعالیت بخشی از ناوگان حمل و نقل عمومی آبادان از ابتدای مردادماه سال جاری پس از ۲ سال تعطیلی در پنج خط از سر گرفته شد اما با اعمال محدودیت های جدید کرونایی بار دیگر متوقف شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha