۸ شهریور ۱۴۰۰، ۲۲:۱۸
کد خبر: 84453562
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کمک‌های مؤمنانه به ارزش بیش از ۸۵۰ میلیون ریال در جهرم توزیع شد

شیراز-ایرنا-فرمانده سپاه شهرستان جهرم گفت: ۵۵۰ بسته معیشتی و بیش از ۵۰ هزار وعده غذای گرم به همت بسیج سازندگی ناحیه، بسیجیان و خیرین نیک اندیش از اول ماه محرم تاکنون توزیع شده است.

سرهنگ پاسدار غلامعلی احمدی جابری دوشنبه با اشاره به برگزاری رزمایش کمک های مومنانه به مناسبت دهه اول ماه محرم و همچنین پیک پنجم شیوع ویروس کرونا، افزود: این کمک‌ها در رزمایش کمک‌های مومنانه در حوزه‌ها، مساجد و پایگاه‌های مقاومت، به همت بسیج سازندگی ناحیه، بسیجیان، خیرین و پاسداران سپاه جهرم تهیه شد. 

وی اظهار کرد: ارادت مردم به خاندان عصمت و طهارت، مثال‌زدنی است و مراسم معنوی دهه اول ماه محرم، در مساجد و پایگاه‌های بسیج، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در جهرم اجرا شده است.

وی با اشاره به ایام حزن و اندوه محرم ابراز کرد: بیش از ۵۰ هزار وعده غذای گرم در این ایام طبخ و بین عموم مردم و محرومین جامعه توزیع شد.

وی بیان کرد: در این مدت ۶ مجموعه جهیزیه به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال تهیه و به زوج‌های کم‌بضاعت تحویل شد.

وی تصریح کرد: گروه‌ها وپایگاه‌های بسیج شهرستان جهرم در اجرای رزمایش کمک مؤمنانه به فرمان مقام معظم رهبری لبیک گفته و از آغاز شیوع بیماری کووید۱۹ بسته‌ها را بین خانواده‌های محرومین و آسیب‌دیده از بیماری، توزیع کرده‌اند.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha