۱۲ بازیکن از اردوی تیم ملی خط خوردند؛ فردا از لژیونرها رونمایی می‌شود

تهران- ایرنا- براساس اعلام کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران ۱۲ بازیکن از ۲۲ بازیکن حاضر در اردوی ابتدایی تیم ملی خط خوردند.

به گزارش ایرنا، مرحله اول اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران با حضور ۲۲ بازیکن شاغل در لیگ فوتبال ایران به پایان رسید و کادر فنی تیم ملی ۱۰ نفر از این بازیکنان را برای لیست نهایی و بازی سوریه و عراق انتخاب کرد.

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال درباره لیست نفرات انتخابی توضیحاتی به سایت فدراسیون فوتبال ارائه داد و گفت: همان طور که در جریان هستید با نظر کادر فنی ما قبل از شروع اردوی اصلی تیم ملی یک مینی کمپ با حضور بازیکنان شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران برگزار کردیم و ۲۲ بازیکن در این اردو حضور داشتند. در نهایت با نظر کادر فنی ۱۰نفر از این بازیکنان برای حضور در اردو آخر انتخاب شدند و با لژیونرها لیست نهایی تیم ملی را تشکیل می دهند.

مجتبی خورشیدی افزود: بعد از بررسی و آنالیز دقیق صورت گرفته توسط کادر فنی و تصمیم سرمربی تیم ملی، صالح حردانی(فولاد)، سیاوش یزدانی(استقلال)، امید نورافکن(سپاهان)، میلاد سرلک(پرسپولیس)، یاسین سلمانی(سپاهان)، مهدی ترابی(پرسپولیس)، محمد کریمی(سپاهان)، زبیر نیک نفس(استقلال)، عارف آقاسی(استقلال) و  وحید امیری(پرسپولیس) ۱۰ بازیکنی هستند که حضورشان در اردوی تیم ملی ادامه خواهد داشت.

سرپرست تیم ملی درباره  ۱۲ بازیکنی که نامشان در لیست نهایی حضور ندارد هم به نکته مهمی از قول سرمربی تیم ملی اشاره کرد و افزود: عدم حضور این بازیکنان عزیز در لیست نهایی دلیلی بر بی‌کیفیت بودن آنها و عملکرد بد در تمرینات نیست. دراگان اسکوچیچ تاکید داشت که عدم حضور در لیست نهایی نباید باعث ناامیدی این بازیکنان شود و عملکرد آنها همواره مورد توجه سرمربی و کادر فنی تیم ملی خواهد بود حتما در آینده این شانس را خواهند داشت که در تیم ملی حضور داشته باشند.

خورشیدی هم چنین اضافه کرد: تاکید اسکوچیچ این بود که خط خوردن تعدادی از این عزیزان تنها به دلیل ترافیک بازیکن در بعضی از پست‌ها بود و  کادر فنی از تلاش تمام نفرات حاضر در اردو راضی بود.

سرپرست تیم ملی درباره زمان اعلام لیست نهایی تیم ملی برای بازی با سوریه و عراق هم افزود:  اسامی ملی پوشانی که در خارج از ایران بازی می‌کنند هم طبق برنامه ریزی صورت گرفته به دلیل اینکه بعضی از این عزیزان امشب بازی دارند فردا(دوشنبه) اعلام خواهد شد.

مجتبی خورشیدی در پایان با اشاره به عدم حضور چهار بازیکن مصدوم تیم ملی در لیست نهایی تاکید کرد: احسان حاج صفی، مرتضی پورعلی گنجی، سید مجید حسینی و علی کریمی چهار بازیکنی بودند که قرار بود نام آنها در فهرست نهایی تیم ملی حضور داشته باشد که مصدومیت آنها باعث شد از لیست کنار گذاشته شوند. طبیعتا همه ما آرزو می کنیم دوران مصدومیت آنها به زودی به پایان برسد و دوباره شاهد حضور آنها در اردوی تیم ملی باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha