هویت بنیاد شهید مددکاری و توانمندسازی است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هویت و ماهیت این نهاد مددکاری و توانمندسازی جامعه ایثارگری است.

حجت‌الاسلام یوسف‌علی شکری روز یکشنبه در شورای معاونین و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به اهمیت مسئولیت اجتماعی هر فرد در جامعه اشاره کرد و افزود: وظیفه کارکنان بنیاد شهید در خدمت به جامعه هدف، تکریم نسل ایثارگر است.
وی تاکید کرد: کارمندان بنیاد شهید باید با عمل به رسالت خود و خدمت به جامعه ایثارگری حق شهدا را ادا کنند.  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید همچنین در خصوص جایگاه والای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: ایثار و ازخودگذشتگی خانواده ایثارگران به‌اندازه‌ای ارزشمند و بزرگ است که خدمات ما در برابر آنها کوچک است و این خدمات با فداکاری ایثارگران قابل مقایسه نیست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد شهید در حوزه‌های مختلف گفت: بنیاد شهید این استان در راستای خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
علی کاظمی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی را از اولویت‌های بنیاد شهید استان عنوان کرد و ادامه داد: بنیاد شهید در مناسبت‌های مختلف با همکاری دستگاه‌های اجرایی و هیات‌های مذهبی در این حوزه اقدامات قابل توجهی انجام داده است.  
وی کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی به صورت پنج سال پیاپی، اقدامات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا، پیگیری جذب و تبدیل وضعیت اشتغال ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی و تامین مسکن ایثارگران در قالب تفاهم‌نامه، اجرای برنامه‌های مختلف در مناسبت‌های مختلف را از جمله مهمترین اقدامات این بنیاد اعلام کرد.

استان زنجان، سه هزار و ۵۳۵ شهید، هفت هزار جانباز و ۵۸۶ آزاده دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha