بهره‌برداری از گازرسانی به پنج روستای مرزی سربیشه

بیرجند - ایرنا - همزمان با پنجمین روز هفته دولت عملیات گازرسانی به پنج روستای شهرستان مرزی سربیشه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید.

فرماندار سربیشه روز شنبه در آیین افتتاح این طرح‌ها گفت: عملیات گازرسانی به روستای مرزی ماهیرود به نمایندگی از روستاهای سواران، احمدآباد، رزق و فخرالدین امروز به بهره‌برداری رسید و ۲۳۴ خانوار در این روستاها از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

محمد محمدی بیان کرد: ۲۳۶ میلیارد ریال برای اجرا و تکمیل این طرح‌های گازرسانی هزینه شده است.

وی همچنین از افتتاح واحد بتون سیال در بخش درح با اعتبار ۲ میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: ساختمان بخشداری درح نیز با اعتبار یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان افتتاح شد.

فرماندار سربیشه افزود: طرح جدول‌کشی، زیرسازی و آسفالت خیابان شهید حمزه‌ای شهر سربیشه نیز با اعتبار ۵۷۶ میلیون تومان در پنجمین روز هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

وی از آغاز عملیات اجرایی تعریض، بهسازی محور اصلی سربیشه - مرز ماهیرود با اعتبار ۴۴ میلیارد و ۷۹۸ میلیون تومان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی ساخت زمین چمن مصنوعی فوتبال شهر سربیشه نیز با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان آغاز شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی در پنجمین روز هفته دولت به سربیشه رفت و با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر سربیشه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha