تولید ۳ خودرو با ۵ ستاره کامل کیفی در تیرماه ۱۴۰۰

تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام‌کرد: بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در تیرماه ۱۴۰۰، سه خودرو شامل یک خودروی سبک و ۲ خودروی سنگین موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در تیر ۱۴۰۰ توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد.

برپایه این گزارش، در تیرماه ۱۴۰۰ در گروه خودروهای سبک، بخش وانت و در فهرست قیمتی ۲، وانت‌های کارا ۲۰۰۰ تک‌کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن‌موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن‌رو موفق به کسب سه ستاره کیفی شدند.

همچنین وانت‌های نیسان تک‌سوز آپشنال و نیسان دوگانه‌سوز آپشنال از محصولات شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.

تولید یک خودروی سبک با ۵ ستاره کامل کیفی

در گروه سبک، بخش سواری و در فهرست قیمتی یک، خودرو تیگو۷ تولید شده در شرکت مدیران‌خودرو سه ستاره کیفی کسب کرد.

همچنین در فهرست قیمتی ۲، هایما S۷ اتوماتیک ایران‌خودرو خراسان چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد.

JAC_S۵ و JAC_S۳ کرمان‌موتور در این فهرست قیمتی سه‌ستاره‌ای شدند. SWM G۰۱ شرکت سیف‌خودرو، تیگو ۵ و آریزو ۵ توربو مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

در این گروه و این کلاس قیمتی، MVM X۳۳S مدیران خودرو نیز دو ستاره کسب کرد.

در فهرست قیمتی سه نیز برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک پارس‌خودرو سه ستاره کیفی کسب کرد.

تولید ۶ خودرو سواری با ۴ ستاره کیفی در تیر ۱۴۰۰

بر اساس این گزارش، در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران‌خودرو پنج ستاره کامل کسب کرد و خودروهای پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دنا پلاس از ایران‌خودرو و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانورمای شرکت ایران خودرو نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این فهرست قیمتی راناپلاس، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران‌خودرو، سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران‌خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شد.

در این فهرست، سمند و سورن پلاس ایران‌خودرو تبریز، پژو پارس ایران‌خودرو خراسان ، پژو پارس ایران‌خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران‌خودرو، پژو پارس ایران‌خودرو مازندران و پژو پارس ایران‌خودرو فارس همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین پژو ۴۰۵ ایران‌خودرو خراسان و پژوپارس صنایع خودروسازی فردا نیز سه ستاره کیفی کسب کردند.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییک سایپا چهار ستاره به دست آورد. در این سطح قیمتی کوییکR پارس‌خودرو، تیبا ۲ شرکت سایپا و همچنین ساینای پارس‌خودرو موفق به دریافت سه ستاره کیفی شدند.

ساینای شرکت سایپا سیتروئن و تیبای شرکت سایپا سیتروئن نیز سه ستاره دریافت کردند.

ساینا پلاس و تیبا پلاس شرکت سایپا سیتروئن و ساینا S۷ پارس‌خودرو نیز موفق به دریافت سه ستاره کیفی شدند.

تولید ۲ خودروی سنگین با ۵ ستاره کامل کیفی در تیرماه

برپایه این گزارش، در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو ۸۵NMR و کامیونت ایسوزو NPR۷۵K بهمن‌دیزل موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.

همچنین کامیونت شیلر بهمن‌دیزل به همراه کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزو NPR۷۵M بهمن‌دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.

در بخش کشنده‌، خودروی کشنده FAWJ۶ سیباموتور و کشنده نیوفوتون AUMAN H۴ ایران‌خودرودیزل چهار ستاره‌ای شدند.

در این بخش، کشنده سیتراک C۷ متعلق به شرکت پیلسان چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد و کشنده دیما HT۴۹۰ دیما دیزل نیز هار ستاره به دست آورد.

در بخش مینی‌بوس، مینی‌بوس پگاسوز سحر شرکت بهمن‌دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد و مینی‌بوس آرین شرکت ایران‌خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش اتوبوس شهری نیز اتوبوس شهری ATROS تولید شرکت ایران خودرو دیزل چهار۴ ستاره کیفی را به دست آورد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha