عناوین روزنامه‌های ششم شهریور ماه خراسان رضوی

روزنامه‌های خراسان رضوی روز شنبه ششم شهریورماه ۱۴۰۰ مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می‌شود.

روزنامه خراسان:

این روزنامه در تیتر نخست خود عنوان "تاوان بی‌توجهی به تاکیدهای رهبر انقلاب بر واردات واکسن" را منتشر کرد و در زیر آن نوشت:با وجود آن که رهبر انقلاب بارها بر اهمیت واردات واکسن خارجی در کنار تولید داخلی تاکید داشتند اما دولت دوازدهم کم کاری‌های زیادی داشته و همزمان علی لاریجانی هم از تعلل وزارت بهداشت در وارد کردن ۱۸ میلیون دوز واکسن چینی خبر داد.

عکس نخست روزنامه خراسان نیز با عنوان"پای درددل مردم در اولین سفر استانی"، تصویری از سفر رییس جمهوری به استان خوزستان است.

ویژه‌نامه استانی خراسان:

این ویژه‌نامه در تیتر نخست خود نوشت: افزایش۳ برابری کشتار دام مولد

عکس نخست ویژه نامه استانی خراسان نیز با عنوان" وعده وزیر برای توجه بیشتر به سرانه درمانی مشهد" تصویری از سفر دکتر عین‌اللهی در نخستین سفر خود پس از رای اعتماد به مشهد است.

روزنامه قدس:

این روزنامه با اشاره به طرح شناسایی و برخورد با فسادهای افسانه‌ای در تیتر نخست خود نوشت: اصلاح قوانین رانت‌ساز

عکس نخست روزنامه قدس نیز تصویری از سفر ریاست جمهوری به استان خوزستان است با این عنوان: صبح جمعه در خوزستان

ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی:

این ویژه‌نامه استانی با اشاره به انتقاد شهروندان از خدمت رسانی تنها یک مرکز درمانی در منطقه گلشهر طی دوره پیک کرونا در تیتر نخست نوشت: بیمارستانی که فقط تخت دارد

عکس نخست ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی نیز با عنوان "تگرگ تابستانی در خراسان شمالی" تصویری مرتبط در این زمینه است.

روزنامه شهرآرا:

این روزنامه در تیتر نخست خود عنوان "رونق اقتصادی به برکت هویت مذهبی" را منتشر کرد و در زیر آن نوشت: حدود ۴۳ درصد از مجتمع‌های کشور در مشهد هستند؛ فرصتی که می تواند تهدید نیز باشد.

عکس نخست روزنامه شهرآرا نیز با عنوان "امید به خروج آی.سی.یو از کما" تصویری مرتبط با وعده وزیر بهداشت برای افزایش ۱۰۰ تخت مورد آی.سی.یو مورد نیاز در مشهد است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha