رقابت‌های قهرمانی جهان؛ شکست نوجوانان والیبال ایران مقابل لهستان

تهران- ایرنا- تیم والیبال نوجوانان ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل لهستان شکست خورد.

به گزارش ایرنا، تیم والیبال نوجوانان ایران امروز(جمعه) در سه ست پیاپی و با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۵ مقابل لهستان شکست خورد. ایران با این شکست، و درحالی که هنوز یک مسابقه دیگر هم در مرحله گروهی دارد، به طور قطع در رده دوم قرار می‌گیرد و لهستان به عنوان صدرنشین این مرحله را به پایان برد.

مسعود آرمات سرمربی ایران مسابقه را با ترکیب اولیه یوسف کاظمی، یونس جوان، امیرمحمد گلزاده، پوریا حسین‌خانزاده، عرشیا به‌نژاد، عرفان نوروزی و سجاد جلوداریان (لیبرو) آغاز کرد.

امیرمحمد گل‌زاده با ۱۴ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ایران در مسابقه امروز بود.

در این بازی ملی‌پوشان نوجوان ایران در مجموع ۶۱ امتیاز شامل ۳۶ امتیاز حمله، ۵ امتیاز دفاع، ۲ امتیاز سرویس و ۱۸ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آوردند. لهستان نیز ۷۵ امتیاز شامل ۴۸ امتیاز حمله، ۱۰ امتیاز دفاع، یک امتیاز سرویس و ۱۶ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد.

نوجوانان ایران از ساعت ۱۹ فردا در آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی به مصاف نیجریه می‌روند. هر نتیجه‌ای در این مسابقه رقم بخورد، تاثیری در جایگاه نهایی تیم ایران در مرحله گروهی نخواهد داشت.

مسابقات زیر ۱۹ سال جهان در چهار گروه برگزار می‌شود و در پایان مرحله مقدماتی، چهار تیم برتر هر گروه راهی مرحله یک‌هشتم نهایی می‌شوند و از این مرحله مسابقات به صورت حذفی برگزار می‌شود.

هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان (زیر ۱۹ سال) از ۲ تا ۱۱ شهریور به میزبانی ایران (تهران) و در ۲ سالن آزادی و فدراسیون برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha