اسدی: امیدوارم با پرسپولیس به عدد زیبای ۶ در لیگ برتر برسیم

تهران- ایرنا- هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم بتوانم با پرسپولیس به ششمین قهرمانی این تیم در لیگ برتر فوتبال برسیم.

به گزارش ایرنا، «رضا اسدی» روز جمعه در نشست خبری معارفه خود اظهار داشت: سلام می‌کنم به بیش از ۴۰ میلیون طرفدار پرسپولیس و خیلی خوشحال هستم که جا پای بزرگان فوتبال در این تیم می گذارم.

وی ادامه داد: باید از «جعفر سمیعی، «ابراهیم شکوری»، «یحیی گل محمدی»، «افشین پیروانی» و «حمید مطهری» تشکر کنم. خیلی خوشحالم که اینجا هستم و امیدوارم با این باشگاه به موفقیت برسم. البته چه باید بگویم. این باشگاه همه جام ها را درو کرده و تمام مقام ها را بدست آورده و من فقط می توانم آنها را همراهی کنم و به این موفقیت ها کمک کنم ادامه داشته باشد. امیدوارم خدا به ما کمک کند تا جام اصلی را نیز ببریم.

وی ادامه داد: من ایران نبودم و تازه ۴۸ ساعت است که به ایران رسیدم. نمی توانستم از این موضوع خبر بدهم. در ایران خیلی به من لطف داشتند و از تیم های دیگر پیشنهاد دادند. با مشورت هایی که داشتم به این نتیجه رسیدم که به پرسپولیس بیایم چرا که هم آینده ام را تضمین کنم و هم برای تیم جدیدم اتفاقات خوبی بیفتد. 

اسدی افزود: خدا را شکر می کنم که به من لیاقت داد تا در این شرایط قرار بگیرم. از زمان حضورم در نفت تهران زیر نظر علی دایی همیشه این افتخار را داشتم که از پرسپولیس پیشنهاد داشتم و به این دلیل در آن زمان به این تیم نیامدم چرا که باید دینم را به دایی ادا می کردم. بعد از آن هم به فکر این بودم که لژیونر شوم تا افتخار آفرینی کنم. الان که اینجا هستم فکر نمی کنم برای کسی آسان باشد که بدون هیچ مشکلی قرارداد را ببندم.

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: شخصا با هیچ باشگاهی صحبت نکردم و فقط مدیربرنامه های بنده تماس ها را جواب داده است. ما چراغ خاموش جلو آمدیم و در یکی از مصاحبه هایم خیلی ریز به این اشاره کردم که به چه تیمی می روم. از هواداران معذت می خواهم که اذیت شدند اما نباید آن را اعلام می کردم. تا امضا نمی کردم نمی توانستم اعلام کنم. 

وی در خصوص رقم بالای اسدی گفت: رقمی که بیرون آمده را نمی دانم راجع به آن چه بگویم. این حواشی درست شده و هواداران انقدر فهیم هستند که این اعداد را باور نمی کنند. 

اسدی در خصوص تجربه حضور خود در اتریش اظهار داشت: سطح لیگ ها با هم فرق می کند. من خوشحالم که چنین تجربه ای داشتم و از آنها یاد گرفتم. خیلی به کمک کادرفنی و هم تیمیها نیاز دارم. آنها پنج سال پشت سر هم قهرمان شدند و من باید از آنها یاد بگیرم. باید بگویم که قهرمانی لیگ را دوست دارم تجربه کنم تا به عدد خوشگل ۶ برسیم. امیدوارم در آسیا نیز به قهرمانی برسیم تا با همراه ۶۰ درصد ایران خوشحال شویم و اگر آن ۴۰ درصد دیگر هم خودشان را ایرانی بدانند، خوشحال خواهند شد. 

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: زمانی که رسیدم نه بندی بوده و نه شرطی. من بزرگی و عظمت پرسپولیس را دیدم که قراردادم را امضا کردم. اگر قرارداد من یکساله است، به این دلیل است که من می خواهم بمانم و هیچ دلیلی ندارد. اگر یکساله بوده به این دلیل است که نمی خواستم بندی اضافه شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha