مدیران و کارمندان اصفهان با شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند

اصفهان - ایرنا - جمعی از مدیران و کارمندان اصفهان روز پنجشنبه همزمان با هفته دولت با حضور در گلستان شهدای این شهر با آرمان‌های شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش ایرنا، همایش گرامیداشت هفته دولت و روز بسیج ادارات و کارمندان و آیین غبارروبی گلزار شهدا روز پنجشنبه با حضور مدیران کل و جمعی از کارمندان اصفهان در گلستان شهدای این شهر برگزار شد.

مسوول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان اصفهان در این مراسم گفت: هفته دولت یادآور مجاهدت‌های شهیدان رجایی و باهنر و ویژگی‌های الگوسازی این شهیدان است که با بذل جان و خون بر اصالت راه خویش صحه گذاشتند.
سرهنگ پاسدار محمد شفیعی افزود: رهبر معظم انقلاب در فصل سوم از گام‌های انقلاب به ضرورت تشکیل دولت اسلامی اشاره دارند و آن را دولتی می‌دانند که مقاصد عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران را تامین و روح عدالت و پارسایی را در خود و جامعه متجلی سازد.
وی ادامه داد: سازمان بسیج ادارات و کارمندان به عنوان بزرگترین بسیج قشری با انتخاب شعار "کارمند بسیجی، گام دوم انقلاب و تحقق دولت اسلامی" با تاسی از سیره شهدا در سند تحول اعتلای بسیج تلاش می‌کند.
مسوول سازمان بسیج ادارات و کارمندان اصفهان اظهار داشت: کارمندان بسیجی استان به رییس جمهوری انقلابی و مردمی اعلام آمادگی می‌کنند که در راه اعتلای دولت اسلامی از هیچ کمکی به قوه مجریه فروگذار نخواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: بسیج کارمندان و ادارات استان با دائر کردن میزهای خدمت جهادی، مشارکت در طرح‌های جهادی، اجرای دوره‌های توانمندسازی مدیران و کارمندان، جمع آوری کمک‌های مومنانه و مبارزه با کرونا، خدمت را سرلوحه خود ساخته است.
قرائت زیارت عاشورا، گل‌افشانی و غبارروبی گلستان شهدای از دیگر برنامه‌های مراسم‌ تجدید میثاق با شهدا بود.
دیدار با پرستاران بیمارستان‌های مرجع کرونای استان و تجلیل از آنها، رژه خودرویی ۹۰ دستگاه خودروی امدادی و خدمت‌رسان از ایستگاه قطار شهری کاوه تا گلستان شهدا، راه‌اندازی میز خدمت در ادارات و پایگاه‌های بسیج محلی، اهدای خون، دیدار با علما و خانواده شهدای کارمند و جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مومنانه در قالب لوازم التحریر از دیگر برنامه های هفته بسیج کارمندان در استان اصفهان است.
استان اصفهان در طول سال‌های دفاع مقدس یک هزار و ۲۴۱ شهید کارمند تقدیم کرده است.
هرسال به مناسبت انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت محمد علی رجایی، رییس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نامگذاری شده‌ و چهارم شهریور نیز روز کارمند و قشر بسیج کارمندان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha