فرماندار: ۶۶ پروژه عمرانی در شهرستان گناوه افتتاح و اجرایی شد

گناوه - ایرنا - فرماندارگناوه گفت: باوجود همه محدودیت‌ها و تنگناها با همت و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی تعداد ۶۶ پروژه عمرانی با ۱۷۴ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت امسال در این شهرستان افتتاح و اجرایی شد.

به گزارش ایرنا، غلامرضا مهرجو روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت روز کارمند افزود: خدمت‌گزاری بی‌ادعا و ساده زیستی سیره و روش شهیدان رجایی و باهنر است که باید بعنوان یک الگو مطرح شوند.

وی با اشاره به چهارم شهریور روز کارمند بیان کرد: باتوجه به شرایط قرمز کرونایی، این روز را در تقدیر از کسانی قرار دادیم که در مقابله با این ویروس در خط مقدم و در کنار مدافعان نظام سلامت و درمان بدون وقفه مشغول خدمت‌رسانی به هم‌شهریان هستند.

مهرجو اضافه کرد: با گذشت نزدیک به ۱۸ ماه از شیوع ویروس کرونا، کماکان نیازمند همکاری جدی بین بخشی مردم و خیران هستیم تا کمکی به کادر درمانی شود.

وی گفت: تلاش کادر درمان شهرستان گناوه که با وجود حجم بالای مراجعه کنندگان روزهای سختی را پشت سرمی‌گذرانند و همچنین کادر بهداشت که در ۲ بخش  واکسیناسیون و بیماریابی با وجود مشکلات، کمبودها و در شرایط سخت کار بزرگی انجام می‌دهند قابل تقدیر است.

رئیس ستادمقابله با کرونا  گناوه با اشاره به افزایش آمار تلفات و بستری‌های ناشی از کرونا ادامه داد: اگر چه روند فزاینده ابتلا و بستری ناشی از کرونا تا حدودی فروکش کرده است اما رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همچنان باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در خصوص واکسیناسیون گفت: بر اساس آخرین آمار ارایه شده تاکنون ۳۵ هزار و ۱۴۵ نفر در شهرستان گناوه واکسینه شده‌اند که از این تعداد ۲۶ هزار و ۳۵۰ نفر نوبت اول و هشت هزار و ۷۸۸ نفر نیز هر ۲ نوبت را دریافت کرده اند.

مهرجو با بیان اینکه سه سالن واکسیناسیون در شهر گناوه پیش‌بینی شده است، یادآور شد: به منظور سرعت بخشی در امر واکسیناسیون درخواست می‌شود مسئولان استانی در افزایش سهمیه  واکسن به این شهرستان نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

در این آئین از کارمندان دستگاه‌های اجرایی که در مقابله با کرونا مشارکت و حضور فعالی داشتند تقدیر شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha