وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از رسانه‌ها و نمایندگان مجلس تشکر کرد

تهران-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی از رسانه ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، متن پیام محمدعلی زلفی گل که چهارشنبه شب یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت به شرح زیز  است:

بسمه تعالی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

دوستان، همکاران و یاران عزیز و گرامی

با سلام و دعای خیر

احتراما به استحضار می رساند که به عنوان سربازی علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام عظمای ولایت مفتخرم که پس از روزها تلاش همه جانبه و خستگی ناپذیر مجلس شورای اسلامی، اصحاب گرانقدر رسانه، کارشناسان و جمیع صاحب نظران برای بررسی سوابق، نظرات، اهداف و برنامه های وزرای پیشنهادی، با رای اعتماد ارزشمند نمایندگان محترم و معزز مجلس شورای اسلامی امانت سنگین مسئولیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر دوش این خادم همه مردم عزیز و گرامی ایران عزیز قرار گرفت.

بدینوسیله بر خود واجب می دانم که در ابتدا از همه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی اعم از موافقین و مخالفین که در این ایام با صبر و حوصله تمام تلاش خود را برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی و با هدف کمک به دولت به کار بسته اند، صمیمانه تشکر کنم. همچنین خود را قدردان تمام عزیزانی می دانم که به طرق مختلف نظرات و انتقادات خود را در اختیار بنده گذاشته اند.
در پایان دست تمام دانشمندان، اندیشمندان، صاحبان نظر و اصحاب رسانه را به گرمی می فشارم و از خداوند متعال می خواهم که نظرات خود را به ما ارزانی دارند تا به کمک هم مسیر پیشرفت و اعتلای نظام مقدس اسلامی و کشور عزیزمان ایران را بپیماییم. همچنین امیدوارم که ان شاءالله در فرصت های آتی سعادت دیدار همه عزیزان نصیب این خدمتگذار جامعه دانشگاهی و علمی کشور گردد. امیدوارم که کل جامعه فرهیخته دانشگاهی قدر بینند و شاد و سلامت باشند.
به گزارش ایرنا، محمدعلی زلفی گل بعد از ظهر امروز چهارشنبه سوم شهریورماه با کسب ۲۱۰ رأی از نمایندگان خانه ملت، به عنوان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دولت سیزدهم انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha