پیشرفت‌های امروز جبهه مقاومت محصول جانفشانی دیروز آزادگان است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: پیشرفت‌های امروز جبهه مقاومت محصول جانفشانی دیروز آزادگان است و باید زحمات و مجاهدت‌های این افراد برای همگان بازخوانی شود.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در دیدار جمعی از آزادگان که به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور برگزار شد، اظهار داشت: اسارت برای این بود که مانع از مقاومت رزمندگان شوند اما اسرای ایرانی با توکل بر خدا در آن شرایط سخت ایستادگی و مقاومت کرده و نقشه‌های دشمنِ بعثی را نقش بر آب ساختند.

وی با تشریح آیاتی از قرآن کریم، خاطرنشان کرد: خداوند فرشتگان را در شرایط سخت بر مؤمنان نازل می‌کند تا امید را در دل آنها زنده کرده و سختی‌ها را برای آنها آسان کند و این امر را در دوران اسارت آزادگان به خوبی مشاهده می‌کنیم.

امام جمعه قزوین با اشاره به پیشرفت‌های جبهه مقاومت، بیان کرد: همان رشادت‌ها و جانفشانی‌های آزادگان و رزمندگان در دوران دفاع مقدس و انقلابیون پیش از پیروزی انقلاب بود که امروز شاهد پیشرفت‌های عظیم در جبهه مقاومت هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تاکید بر اینکه آزادگان در دورانی حق را فریاد زدند که بیان حق بسیار سخت و دشوار بود، عنوان کرد: امروز بیان حق نسبت به گذشته آسان‌تر شده و انتظار این است که آزادگان امروز نیز در بیان و دفاع از حق و فسادستیزی پیشتاز باشند تا عده‌ای با کارهای خلاف خود نتوانند مردم را از دین و انقلاب ناامید کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha