کاویانپور: پرسپولیس از جدایی هیچ بازیکنی متضرر نمی‌شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس هرگز از جدایی بازیکن ضرر نمی‌کند بلکه این بازیکن است که بعد از جدایی خواهد فهمید چه جایگاهی را از دست داده است.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس پس از لیگ بیستم سه بازیکن کلیدی‌اش را از دست داد.

محمد حسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی و شهریار مغانلو نفراتی بودند که از جمع سرخپوشان جدا شدند و به ترتیب به تیم‌های الاهلی قطر، شباب الاهلی امارات و سپاهان پیوستند. این در حالی است که سرخپوشان نز تا الان توانستند علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی را در خط دفاع و رضا دهقانی را در میانه به خدمت بگیرد.

در همین راستا حامد کاویانپور روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در رابطه با عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات، شانس تکرار موفقیت‌های اخیر و ... صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می خوانید:

کاویانپور: پرسپولیس از جدایی هیچ بازیکنی متضرر نمی‌شود

عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات را چطور دیدید؟

بد نبود. شرایط باشگاه ویژه است چرا که آنطور که ما از اخبار می شنویم شرایط مالی چندان جالب نیست. با این وجود ۳ بازیکن به تیم اضافه شدند که شرایط بدی محسوب نمی شود.

قبول دارید که پرسپولیس در نقل و انتقالات از خیلی تیم‌های صنعتی دیگر عقب است؟

پرسپولیس از بازیکنانی بهره می برد که در چند سال گذشته موفق ظاهر شدند و به نوعی ترکیب الان پرسپولیس هم برنده است. مهم تمدید قرارداد برخی ستاره‌ها بود که انجام شد. در این میان هم البته سه نفر جدا شدند اما به طور حتم هر بازیکن جایگزینی که در ترکیب تیم برنده قرار بگیرد با تیم هماهنگ خواهد شد.

کاویانپور: پرسپولیس از جدایی هیچ بازیکنی متضرر نمی‌شود

علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی و رضا دهقانی صیدهای پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی بودند. این نفرات می توانند جایگزین مناسبی برای بازیکنان جدا شده باشند؟

این نفرات از بهترین های تیم هایشان بودند. امیدوارم هر چه زودتر با شرایط کنار بیایند و در نهایت برای تیم مفید ظاهر شوند.

پرسپولیس ۳ ستاره را از دست داد. جایگزین شدن این ستاره‌ها هم کار سختی است و انتظارات را از بازیکنان جذب شده زیاد می کند. این موضوع را قبول دارید؟

درست است اما از جهتی نگاه کنید خواهید دید که این بازیکنان در پرسپولیس ستاره شدند. شاید نفرات تازه وارد از اسم و رسم کمتری برخوردار هستند اما آنها نیز می توانند به زودی ستاره تیم شوند. خوشبختانه پرسپولیس به قدری بزرگ است که بازیکن می داند برای بودن در این تیم باید ستاره باشد.

کاویانپور: پرسپولیس از جدایی هیچ بازیکنی متضرر نمی‌شود

پس از دید شما پرسپولیس از جدایی این ۳ بازیکن متضرر نخواهد شد؟

فکر نمی کنم. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که از جدایی هیچ بازیکنی متضرر نخواهد شد. این را مطمئن باشید.

کاویانپور: پرسپولیس از جدایی هیچ بازیکنی متضرر نمی‌شود

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha