وزیر پیشنهادی نفت حوزه انرژی را متحول می کند

کرج - ایرنا - سرپرست شرکت گاز استان البرز با اشاره به سابقه کاری جواد اوجی وزیر پیشنهادی نفت عنوان داشت که با توجه به تخصص و توانمندی وی شاهد تحول و تغییرات اساسی در بخش نفت و انرژی کشور خواهیم بود.

سهراب نجار روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: وزیر پیشنهادی نفت دارای سابقه طولانی فعالیت در این وزارتخانه بوده و از افراد خوشنام ، توانمند ، تحولگرا و با درایت است.

وی گفت: مجموعه وزارت نفت از ویژگی های تخصصی بالایی برخوردار است و بر این اساس باید کسی به عنوان وزیر در راس این مجموعه قرار گیرد که در  بخش های  تولید ، توسعه، بازاریایی جهانی و کمک به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور ضمن توانمندی بالا، دارای روحیه جهادی و انقلابی باشد.

 نجار افزود : اوجی دارای چنین ویژگی هایی است و به طور قطع انتخاب وی به عنوان وزیر نفت، تحولی شگرف در این وضعیت حساس به وجود خواهد آورد.

سرپرست شرکت گاز استان البرز بیان داشت: وزیر پیشنهادی نفت فردی شناخته شده و با سابقه درخشان است و با انتخاب وی توسط نمایندگان مجلس می توان در این برهه حساس صنعت نفت کشور را جان دوباره بخشید.

وی تاکید کرد : امروز کشور در وضعیت حساسی قرار دارد و به طور قطع برای عبور از این پیچ تاریخی باید افراد توانمند در راس وزارتخانه ها قرار گیرند که به نظر من وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم دارای چنین ویژگی هایی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha